Sākums » Raksti » Raksti

Latvijā sāk ražot unikālu notievēšanas spreju. Uzsmidzina un gatavs?!

Foto - expertbeacon.com

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma SIA "Silvanols" tievēšanas produktu līnijas "Easyslim" izstrādē investējis 20 000 eiro, informē uzņēmumā.

Kā stāsta uzņēmuma pārstāvis Andis Blinds, "Easyslim" ir mutē smidzināms sprejs. Līdzīgi kā citi "Silvanola" produkti, arī "Easyslim" ir radīts no dabīgiem augiem, un tas palīdz aktivizēt vielmaiņu un mazināt apetīti. Uzņēmums ar šo produktu līniju plāno arī kāpināt eksporta apjomus, atzīmē uzņēmuma "Silvanols" valdes loceklis Armands Kalējs.

Viņš norāda, ka jaunajā, uz augu bāzes radītajā "Silvanola" produktu līnijā šobrīd pieejami divi produkti svara kontrolei - "Easyslim" kapsulas un "Easyslim Spray". "Easyslim" sastāvā ietilpst 11 dabīgas sastāvdaļas, kuru vidū ir pipars, zaļā tēja, rūgtais apelsīns, garcīnija un brūnaļģu ekstrakts, kā arī ingvera pulveris.

Kā ziņots, "Silvanols" pērn apgrozīja 4,11 miljonus eiro, bet 2014.gadā - 3,24 miljonus eiro. Pērn "Silvanols" nopelnīja 230 342 eiro, bet 2014.gadā uzņēmums cieta zaudējumus 86 130 eiro apmērā.

Pirmajā ceturksnī šogad "Silvanols" apgrozījis 1,15 miljonus eiro, kas ir par 8% vairāk nekā šajā periodā pērn.

SIA "Silvanols" dibināta 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 703 810 eiro. "Silvanola" īpašnieki ir AS "Olainfarm" - 96,69% un Sandra Ivanova - 3,31%.

Sagatavots pēc mixnews.lv


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti