Sākums » Raksti » Raksti

Mani pierunāja uztaisīt abortu nedzimušajiem dvīņiem, bet dažas stundas vēlāk pameta

Policists manipulēja ar viegli ievainojamo sievieti, liekot viņai veikt dvīņu abortu un tad, pāris stundas vēlāk viņu pameta. 45 gadus vecajam Derenam Hītam šogad tika piespriests 4 gadus ilgs cietumsods, jo viņam bija sekss ar virkni citu sieviešu, atrodoties darbā.

Dūna pastāstīja: „Es priecājos, ka kāds man noticēja un tagad viņš ir aiz restēm un nespēs neko līdzīgu nodarīt kādam citam.”

„Es vēl joprojām katru dienu domāju par dvīņiem, es vēlos, kaut tobrīd būtu bijuši citi apstākļi – laiks nespēs viņus atgriezt.”

Dūnas kundze uz ielas atrada bezsamaņā guļošu vīrieti, bet, kad atbrauca Hīts, viņš mēģināja sievieti savaldzināt.

Viņa jutās glaimota un ticot, ka Hīts ir brīvs vīrietis, uzsāka attiecības ar viņu, tomēr, kad viņa saprata, ka ir stāvoklī un gaida dvīņus, Hīts atzina, ka viņam jau ir partnere un viņiem ir divi bērni.

Policists draudēja, ka darīs sev galu, ja viņa neveiks abortu un darba laikā viņš aizveda Dūnu uz klīniku.

Hīts viņu raudošu pameta pēc tam, kad viņa bija veikusi abortu, un pārliecinājās, ka tas tiešām noticis.

Viņš tika tiesāts par dienesta pārkāpumu, kas piecos gadījumos saistīts ar nolaidīgu dienesta pienākumu izpildi.

Trīs no pārkāpumiem saistīti ar stāšanos dzimumsakaros ar trim sievietēm, dienesta laikā, kā arī viens saistīts ar atkailināšanos vienas sievietes priekšā.

Piektā apsūdzība saistīta ar kādas sievietes pastāvīgu apmeklēšanu darba laikā, viņai bija problēmas ar bijušo draugu.

Dūnas kundze atzina: „Kad pirmo reizi satiku Hītu, man viņš ļoti ātri iepatikās.”

„Tas, ka viņš bija policists, lika man vēl ātrāk viņam pieķerties, jo domāju, ka varu viņam uzticēties – šķiet, ka es nevarēju vēl vairāk kļūdīties.”

„Kad viņš man pateica, lai pārtraucu grūtniecību, man salūdza sirds, jo tā ir iespēja, ko es citādi nekad nebūtu apsvērusi.”

„Viņš draudēja sevi nogalināt, ja neveikšu abortu, es vienkārši zaudēju prātu.”

„Kad mēs devāmies uz klīniku, es biju nobijusies un viena pati, jo Derens nekad neieradās uz noteiktajiem ārsta apmeklējumiem. Ārsts man pastāstīja, ka gaidāmi dvīņi, un es Darenam teicu, ka nekādā gadījumā neveikšu abortu.”

„Darens turpināja izdarīt uz mani spiedienu, līdz es jutos iedzīta stūrī, viņš apgalvoja, ka viņa dzīve nebūs dzīvošanas vērta, ja viņam piedzimtu bērni, tad es pieteicu vizīti klīnikā un viņš mani aizveda uz turieni.”

„Es iedzēru tabletes un sākās aborts, tad viņš attaisnojās ar darbu un devās prom, tādēļ man vienai pašai nācās zaudēt bērniņus.”

Pēc tam, kad Hīts pameta viņu, Dūna policijā iesniedza sūdzību.

Policijas darbinieki viņai pastāstīja, ka viņi jau izmeklē Darena lietu, pēc tam, kad viņš sociālajā kontā Facebook komentēja kāda cita policista ieslodzīšanu par to, ka viņš darba laikā pārgulējis ar vairākām sievietēm.

Dūna piemetināja: „Es priecājos, ka pēc visa pārdzīvotā, tika spriesta taisna tiesa.”

„Derens, beidzot, ir aiz restēm par to ko man nodarīja, tas bija ļauni un bezjūtīgi – tagad beidzot varēšu turpināt dzīvot savu dzīvi.”

Tiesā izskanēja informācija, ka Hīts 2008. gada 14. maijā devās uz letāla negadījuma vietu uz M5 šosejas, telefona zvanu izraksti parādīja, ka viņš divas reizes tajā pašā dienā zvanīja Helēnai, pirmo reizi, notikuma vietā, bet otro, upura mājās. Pirms Hīts devās uz ofisu, lai sarakstītu nepieciešamos dokumentus, viņš devās pie Helēnas, lai ar viņu pārgulētu.

Pēc tam, kad Dūna bija veikusi abortu, viņš pastāstīja, ka viņam ir ģimene – pastāvīga partnere un divi bērni.

„Mēs izmantojām kontracepciju, tādēļ grūtniecība bija neplānota un tiklīdz es atklāju, ka esmu stāvoklī, Darens kļuva nikns.”

„Aborta veikšana bija manas dzīves lielākā kļūda, viņš novārdzināja manu gribasspēku un piespieda mani to izdarīt,” Dūna atklāja.

Tiesnesis piesprieda Hītam 3 gadu un 9 mēnešu ilgu cietumsodu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un pāridarījumu nodarīšanu vairākām sievietēm.

Viņš papildināja: „Tā ir policijas dienesta apkaunošana, kā arī smags pāridarījums cilvēkiem, kas uzticas varas iestādēm.”

„Tu apzināti esi pārkāpis policijas darbības ētiskās normas un darbības principus. Tavas darbības ir kaitējušas sievietēm, ar kurām tev bija intīmas attiecības, kā arī sagrāvušas Glosteršīras policijas reputāciju.”

 

Hīts par saviem pāridarījumiem tika notiesāts šī gada martā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti