Sākums » Raksti » Raksti

​Māte atteicās veikt abortu, un dzemdēja mazuli ar pietūkušu galvu. Kāds šobrīd izskatās mazulis?
2011.gadā Rufas un Pola Rankinu ģimenē piedzima meita Lydia. Ārsti bija pārsteigti par neparasto jaundzimušās galvas izmēru. Viņi gatavoja vecākus pašam sliktākajam.
20-tajā grūtniecības nedēļā, ārsti ziņoja, ka mazulim ir reta ģenētiska galvas anomālija, un centās pārliecināt māti pārtraukt grūtniecību.

‘’20-tajā nedēļā es uzzināju par to no ārstiem USG laikā.’’ ‘’Tas bija Ziemassvētku vakars’’-piebilda Rufa.
Pāris atteicās veikt abortu, un meitene piedzima ar pietūkušu galvu, un svēra vairāk nekā parasti. Lydia piedzima ar retu slimību..

Un, lai gan ārsti turpināja teikt, ka meitene nevarēs dzīvot ilgu laiku, vecāki darīja visu, lai viņu bērns būtu laimīgs.
Lydia Rankin piedzima ar pietūkušu galvu un svēra līdz 5 kg. Ārsti gatavoja vecākus bērna nāvei.
Meitenei atklāja slimību, kas nozīmē, ka priekšējās daivas smadzeņu atpaliek attīstībā no pārējām smadzenēm, un hidrocefāliju – traucējumi , kuru dēļ galvā uzkrājas šķidrums, piespiežot galvu uzbriest.
 ‘’Mums trīs reizes ziņoja, ka mūsu meita drīz mirs, bet izskatās, ka viņš ir spēcīga kā vērsis. Tas dod mums spēku cīnīties un virzīties tālāk. Viņa ir mūsu brīnums’’- teica intervijā Rufus
Rufai taisnība. Šī meitene ir brīnums. Ārsti prognozēja dažus mēnešus viņas dzīvei, taču meitene jau nodzīvojusi 4 gadus.

 ‘’Ārsti gatavoja mūs mazās Lydijas nāvei, bet viņa cīnās par savu dzīvību jau 4 gadus. Pol man visā palīdz. Aiz viņa jūtos kā aiz akmens sienas. Es esmu pārliecināta, ka Lydija būs ar mums uz ilgu laiku’’
Ģimenei nav viegli. Lydija nevar ne sēdēt, ne stāvēt un pat ne staigāt.
Katra  diena ar meitu svētība viņiem.

"Katru rītu - Rufa teica - es un Pāvils mosties ar domu, ka mēs, iespējams, neizaudzināsim bērnu līdz piecu gadu vecumam vai līdz sešu, bet mēs dzīvojam katru dienu, un risinām šo problēmu.’’

Jums patika šis raksts? Neaizmirstiet padalīties ar to sociālajos tīklos.
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti