Sākums » Raksti » Raksti

Māte domāja, ka viņas dēls bija drosībā, automašīnā ar viņas partneri. Taču viņa traģiski kļūdījās.

Holly Wagner domāja, ka viņa veic visus nepieciešamos apstākļus, lai viņas zēni katru dienu ir drošībā. Diemžēl, viena vienkārša kļūda maksāja dzīvību 3 gadus vecam Cameronam
Draugs Holly paņēma Cameron un 11 mēnešus jaunu mazulīti Connoru, pabraukāties ar auto. Nekas neliecināja par nepatikšanām - bet  notika briesmīga traģēdija..
Holly draugs  Wagners paņēma viņas abus dēlus pabraukāties ar auto.. Cameronam bija 3 gadi, Connoram - 11 mēneši. Viņi bija piesprādzēti savos sēdekļos, kā tas būtu saskaņā ar drošības noteikumiem .Tomēr viena detaļa, ko visi pieaugušie aizmirst, maksāja Cmeronam dzīvību.
Guy Wagner nejauši brauca uz zīmi "Stop". Ar laiku viņš to redzēja, tas bija pārāk vēlu. Savā auto ietriecās citā automašīnā, ievainojot divus zēnus. Cameron bija kritiskā stāvoklī.
Puisis Wagners nejauši pārbrauca pār zīmi ‘’Stop’’. Līdz tam laikam, kad viņš to pamaņīja, bija jau par vēlu. Viņu auto ietriecās cits automobilis, kas savainoja abus mazos zēnus. Cemerons bija kritiskā stāvoklī.
Wagner steidzās uz reanimāciju, un tur redzēja briesmīgu ainu: viņas bērns bija starp dzīvību un nāvi. Virs Holly karājās dilemma: saglabātu savu dēlu reanimācijā vairākas dienas, zinot, ka nepastāv iespēja izdzīvot, vai izslēgtu sistēmu, un ļaut viņam mierīgi aiziet no dzīves.
Ar sirdi plosošu dvēseli māte nolēma vairs nemocīt savu bērnu. Viņa palūdza atslēgt bērnu no dzīvības atbalsta aparāta. Mazais nomira savas mātes rokās.
Izmeklētāji teica, ka iemesls zēna nāvei bija bērnu sēdeklītis, kas neglāba viņu no stipra trieciena. Fakts ir tāds, ka krēsls bija pārāk liels, un tas nenoturēja viņu pietiekami, lai zēns paliktu krēslā smaga trieciena laikā.
Atcerieties, ka bērniem līdz 4 gadu vecumam ir jāsēž automobiļu aizmugures sēdeklī un tikai bērnu krēslā, kam jāatrodas noteiktā augstumā! Tas ir pats svarīgākais! Wagnera un viņas ģimene nekad neaizmirsīs šo briesmīgo traģēdiju. Viņi cer, ka viņu bezgalīgās skumjas būs mācība visiem vecākiem un viņu bērniem!
Holly Wagner cer, ka viņu skumjā pieredze palīdzēs glābt nevainīgu bērnu dzīvības visā pasaulē. Labākā drošības garantija - mīloši vecāki. Mūsu sirdis ir ar Holly Wagner un viņas ģimeni. Novēlam viņiem ātru atgūšanos!
 
Neaizmirstiet dalīties ar šo stāstu sociālajos tīklos!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti