Alkstat pēc mīlestības vai sapņojat iemantot jaunus draugus? Gribat attīstīt sevī maģiskas spējas? Šīs vēlmes piepildīs parastā gardēnija, ja tai zem poda uz palodzes paliek kādu paliktni, lai puķe būtu augstāk par pārējiem augiem."/> ​Mīlestības ziedi. Kuras puķes un augi vairo laimi privātajā dzīvē?
Sākums » Raksti » Raksti

​Mīlestības ziedi. Kuras puķes un augi vairo laimi privātajā dzīvē?

Alkstat pēc mīlestības vai sapņojat iemantot jaunus draugus? Gribat attīstīt sevī maģiskas spējas? Šīs vēlmes piepildīs parastā gardēnija, ja tai zem poda uz palodzes paliek kādu paliktni, lai puķe būtu augstāk par pārējiem augiem. Ideālā variantā tai var uzmeistarot atsevišķu statīvu – jo tuvāk griestiem gardēnija atradīsies, jo ātrāk vēlēšanās piepildīsies.

Roze palīdz atrast otro pusīti, bet tikai – pašiem cienīgākajiem. Godīgs, labestīgs un sirsnīgs cilvēks droši var audzēt šo puķu karalieni savā mājā un aprūpēt to kā mazu bērnu. Rozes dāvana būs karaliska – mīlestība, par kādu var tikai sapņot.

Neizdodas ieņemt bērnu? Jāsavāc nokritušās rozes ziedlapiņas, jāieliek maisiņā un nepārtraukti jānēsā ap kaklu aukliņā. Bet ja gribas redzēt viedu sapni, pirms gulētiešanas jādzer rožu ziedlapiņu novārījums.

Savukārt ciklamena atbrīvo no sliktiem sapņiem un beziemesla bailēm, mazina skumjas par zaudētu mīlestību.

Baltā un gaiši rozā ciklamena palīdz ātrāk aizmirst krāpnieku, violetā un sarkanā – sargā jūsu pašcieņu.

Saprotot, ka verdziska padevība ne pie kā laba nenovedīs, bet nodemonstrēt raksturu nepietiek spēka vai drosmes, visas palodzes garumā jānovieto podiņi ar sarkanām ciklamenām...

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti