Mīlēt nozīmē kaut ko dot: uzmanību, laiku, vienalga ko. Bet tiem, kas runā dāvanu valodā, paši svarīgākie ir vizuālie simboli, kurus var paturēt un pagrozīt rokās, parādīt citiem, bet pēc tam kā lietisku mīlestības apliecinājumu vai no noslēpt vai arī nolikt redzamā vietā."/> Mīlēt nozīmē dāvināt. Iemācies dāvanu valodu!
Sākums » Raksti » Raksti

Mīlēt nozīmē dāvināt. Iemācies dāvanu valodu!
Foto - www.izmailovo.ru/

Mīlēt nozīmē kaut ko dot: uzmanību, laiku, vienalga ko. Bet tiem, kas runā dāvanu valodā, paši svarīgākie ir vizuālie simboli, kurus var paturēt un pagrozīt rokās, parādīt citiem, bet pēc tam kā lietisku mīlestības apliecinājumu vai no noslēpt vai arī nolikt redzamā vietā.

Ja kāds tūlīt pat apgalvos, ka neprot pasniegt dāvanas, viņu var apsveikt ar ļoti svarīgu atklājumu – viņš šo valodu neprot un ir pēdējais laiks to sākt mācīties.

Ar ko sākt? Iesākumā jācenšas atcerēties, kuras no draugu vai radu pasniegtajām dāvanām otrajai pusītei patika visvairāk. Tad var sastādīt aptuvenu sarakstu un doties šo „dārgumu” meklējumos. Var arī aplinkus noskaidrot, ko vīrs vai sieva kārotu visvairāk, un pasniegt tieši to, negaidot ne svētkus, ne jubilejas, ne kādas citas svinamas dienas (tad tas dāvanas saņēmējam būs pat divkārt patīkami).

Cilvēkam, kas runā dāvanu valodā, lielākoties pasniegtā pārsteiguma cena ir mazsvarīga. Zināma nozīme tai var būt tikai tad, ja tā neatbilst dāvinātāja iespējām. Ja miljonārs uzdāvina sievai stikla krellītes, viņai var rasties pamatotas šaubas par vīra patiesajām jūtām. Bet ja ģimenes budžets ir ierobežots, arī viens ziediņš vai šokolādes tāfelīte būs svarīgs jūtu apliecinājums. Bet gadījumā, ja dāvana saņēmējam īsti nepatīk, nav pamata pārdzīvot – tas nozīmē, ka šajā valodā vēl runājat ar akcentu.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti