Sākums » Raksti » Raksti

Neiedomājama cūcība: māsiņa 6 gadus tēlo, ka viņai ir vēzis un uzdzīvo par ziedotāju naudu

Viņas melošana turpinājās gandrīz 6 gadus: 29 gadus vecā amerikāniete Mērija Beneta internetā izlikās, ka viņai ir olnīcu vēzis un vairs nav atlicis daudz laika, lai dzīvotu. Ar maldināšanu viņai izdevās aizkustināt simtiem cilvēku, kuri ziedoja viņai naudu, dāvanas un pat ceļojumus.

Pateicoties ziedotājiem, sieviete izbaudījusi dažnedažādus priekus pirms savas “nāves”: lēcienu ar izpletni, ceļojumu gaisa balonā, operas vakarus un braucienus uz dažādām eksotiskām vietām. Viņas saņemto ziedojumu kopēja vērtība mērāma aptuveni 23 000 eiro.

Viņai par godu pat ticis sarīkots labdarības vakars, ko organizējuši sveši cilvēki, kurus aizkustinājis sievietes likteņa stāsts.

Lai savus melus padarītu ticamākus, sieviete pat noskuvusi matus, un vietnēFacebook publicējusi attēlus, kur stāv tādu slimnīcu priekšā, kurās nekad nav spērusi kāju.

 

Viņas meli tika atklāti tikai tad, kad kāds anonīms ziņotājs, kurš acīmredzot personīgi pazina viltus slimnieci, nosūtījis vēstuli policijai. Ziedotāji tagad ir šokā par to, kā sieviete spējusi tik nelietīgi izmantot cilvēku labsirdību tik ilgu laiku.

 Video:

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://leparisien.fr
Kategorija: Raksti