Sākums » Raksti » Raksti

Neticama nežēlestība: “Draugs” aparacis dzīvu savu 14 gadīgo draudzeni, kura bija stāvoklī
Šis notikums izraisījis sen neredzētus protestus Argentīnā, kur tūkstošiem cilvēku izgājuši ielās ar saukli: “Vairs nevienu” (ar domu, ka Argentīna nedrīkst pieļaut, ka kaut viena meitene/sieviete aiziet bojā vardarbības rezultātā -red. piezīme)!

Izmeklēšanā atklājies, ka pirms nāves meitene bijusi sista un tad aprakta dzīva. Meitene bijusi 8 grūtniecības nedēļā. Meitenes līķi atrada trīs dienas pēc viņas pazušanas Manuela Mansillas mājas pagalmā. M. Mansilla bija meitenes draugs, kurš visticamāk šādu zvērību pastrādāja, jo Kiara viņu informēja, ka ir stāvoklī. Viņš jau ir atzinies noziegumā.

Meitenes ķermenis tika atrasts jau maija sākumā, bet tikai tagad šis nežēlīgais notikums nonācis atklātībā.  ņemot vēerā augošo noziedzību Argentīnā, šis traģiskais notikums radījis īstu protestu vilni visā valstī.

 
Tūkstošiem cilvēku Argentīnā iznākuši ielās, lai protestētu pret augošo vardarbību valstī
Kiaras tēvs uzskata, ka Manuels nevarēja viens pats pastrādāt šo noziegumu, jo Kiara bija 70 kilogramus smaga un ļoti spēcīga, jo daudz sportoja. Viņš ir drošs, ka bijuši arī citi līdzināatāji. Aizdomas krīt uz vairākiem Manuela Mansillas radiniekiem – viņa māti un patēvu.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://Daily Mirror
Kategorija: Raksti