Sākums » Raksti » Raksti

Neticami, kā savam izvarotājam atriebās 13 gadus vecā meitene

13 gadus veca meitene, kas apgalvo, ka viņa tikusi izvarota, apsūdzēta par atriebšanos izvarotājam – galvas nogriešanu vīrieša 5 gadus vecajam dēlam.

Mēneša sākumā pusaudze pastāstījusi, ka viņu izvaroja Indijas ziemeļu daļā esošajā ciemā, Uttarā Paradešā. Vietējie avoti apgalvo, ka pēc tam viņa nolaupījusi izvarotāja dēlu, kamēr tas spēlējies un nogriezusi viņam galvu. Policijas dati liecina, ka pret meiteni tikusi ierosināta krimināllieta, kā arī tiek izmeklēta izvarošanas lieta.

 

Pēc Times of India rīcībā esošās informācijas, meitene pastāstījusi, ka viņu izvarojis vīrietis vārdā Rinku. Iespējamā izvarotāja dēla ķermenis vēlāk tika atrasts ietīts polietilēna maisā, suņi to atraduši apdegušu un novietotu zem ķieģeļu kaudzes.

Kopš šī notikuma, meitene tikusi aizsūtīta uz nepilngadīgo aizturēšanas iestādi. Policijas pārstāvis par notikušo izsakās: “Šajā gadījumā ir pāris lietas, kas jāpatur prātā – meitene ir atkarīga no narkotikām un viņa visai bieži konfliktējusi ar vietējiem iedzīvotajiem.”

“Viņas māte ir slima un viņas tēvs ir melnstrādnieks, viņa nāk no ļoti nabadzīgas ģimenes, kurā nav nekādas disciplīnas. Viņa iepriekš tikusi pieķerta lietojam narkotikas.”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti