Sākums » Raksti » Raksti

Neticēsi! Kā meitene aizstāvēje savu puisi, kuru visi sauca par “resnuli un neglīteni”
Foto: Reddit/ FellSamural

Divdesmit vienu gadu vecā Ešlija Stīvensa sociālajā portālā Reddit ievietoja bezrūpīgu fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar savu draugu Kristoferu Rīdu, mirklī, kad viņa noķēra līgavas puķu pušķi.

Reddit lietotāji apbēra divdesmit vienu gadu veco Kristoferu ar apvainojumiem, nosaucot viņu par “resnu” un “pretīgu”.

Pēc tam, kad Reddit komentētāji nosauca Ešlijas draugu par “resnu” un “neglītu”, jaunā sieviete atbildēja viņiem, nosaucot viņus par “sekliem un rupjiem”, piemetinot, ka viņa, attiecībā uz savu kavalieri, ir “laimējusi džekpotu”.

Ļaunie komentāri tika izteikti brīdī, kad Ešlija ievietoja fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar savu draugu.

Foto: Facebook
 

Pašbildē redzama Ešlija, kura plati smaida un rokās tur noķerto līgavas ziedu pušķi, viņa sēž blakus Kristoferam, kurš tīši rāda izbiedētu seju, savukārt Ešlijas tēvs bildē cieši vēro Kristoferu. Bilde šķita gana smieklīga, lai dalītos ar šo amizanto situāciju ar citiem lietotājiem.

Tomēr, kā izrādījās, Reddit lietotājus neinteresēja nedz stāsts, nedz smieklīgās sejas izteiksmes, tā vietā, šai bildei tika veltīta rinda ar naidīgiem komentāriem.

“Tas resnais būtu laimīgs apprecēt to seksīgo m***u ” komentēja kāds lietotājs, pievienojot vēl vienu komentāru “Ja es izskatītos kā viņš…un es satiktos ar viņu…Es viņu pēc iespējas ātrāk padarītu par savu sievu.”

“Ei, Resnais…appreci to meiteni…Tu nekad labāku tāpat neatradīsi!” ieteica kāds cits.

Foto: Facebook

“Vai zināt kādēļ viņi ir kopā? Gravitācijas pievilkšanas spēka dēļ.”

Izsmejošās piezīmes galvenokārt tika veltītas Kristofera apmēriem.

“Vai viņas draugs ir kaut kur aiz resnā un nedaudz garīgi atpalikušā džentlmeņa?” jautāja kāds komentētājs, kamēr daudzi citi jautāja, vai Kristoferam nav Dauna sindroms.

Ešlija neuztvēra naidīgos komentārus viegli, viņa ir kopā ar savu draugu, Kristoferu, jau vairāk kā divarpus gadus.

Viņa portālā Facebook ievietoja aprakstu, kurā minēja, ka ir pārsteigta par to, cik ātri pilnīgi svešinieki metās izteikt domas par Kristoferu.

“Vēlot pateikt, ka esmu laimējusi džekpotu ar Kristoferu,” teica Ešlija. “Viņam varbūt nav akmens cieti muskuļi, ko pasaule liek meitenēm iekārot puisī, bet , kādēļ lai tas būtu tik nozīmīgi, ja centies atrast kādu, ar kuru pavadīt savu atlikušo dzīvi?”

“Viņš ir ļoti apdomīgs un pacietīgs, viņš vienmēr izrāda savu mīlestību pret mani dažādos mazos veidos, viņš ir mans labākais draugs. Es mīlu viņu, par to kas viņš ir, savukārt, viņš mani mīl par to, kas es esmu. Saprotošs, mīlošs un jautrs, tas ir tāds retums mūsdienās!!”

Foto: Facebook

Ešlija vēl piemetina: “Dievs redzēja manas sirds vēlmes un aplaimoja mani ar Kristoferu.”

Pēc Kristofera draudzenes ieraksta sociālajos portālos, daudzi cilvēki atbalstīja viņu, un, kā viņš minēja, viņš ir saņēmis vairāk kā 200 jaunus uzaicinājumus draudzēties sociālajos tīklos.

Sniedzot interviju žurnālam People, Kristofers paskaidroja, ka par naidīgajiem komentāriem viņš ar savu draudzeni vienkārši pasmējās.

“Cilvēki teica, ka viņa ir pārāk izskatīga priekš manis, un, izskatās, ka man ir Dauna sindroms. Daži komentēja, ka nav iespējams, ka es esmu viņas puisis un izteica piezīmes par manu svaru.”

“Kad ieraudzījām, ko cilvēki raksta, mēs smējāmies. Mēs abi labi saprotam, kas mēs esam kā indivīdi un kādas jūtas mūs vieno.”

Bet par gaidāmajām kāzām, Kristofers ir priecīgi satraukts, tomēr, abiem būs jāpagaida līdz koledžas beigšanai.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti