Sākums » Raksti » Raksti

Nevainīgs vīrietis tiek atbrīvots no cietuma pēc 37 gadiem jau sirmā vecumā! Kā tas ir iespējams?

Džozefs Sledžs (Joseph Sledge), kuram šobrīd ir 70 gadi, tika atbrīvots no cietuma pēc tam, kad DNS eksperti secinājuši, ka vīrietim nav bijis sakara ar mātes un meitas noduršanu pirms gandrīz četrām desmitgadēm. Pēc rajona tiesas lēmuma: “Sistēmā ir bijusi kļūda, cietumā ir nepareizais vīrietis.”

Viņš uz dzīvi tika notiesāts par divām otrās pakāpes slepkavībām – Džozefīnes Deivisas (Josephine Davis) un viņas meitas Ailīnas (Aileen) slepkavībām.Viņas tika atrastas nodurtas līdz nāvei dienu pēc Džozefs bija izbēdzis no cietuma darba saimniecībā, kur viņš izcieta četru gadu cietumsodu pēc zādzībām.

Dīvaini, kā kaut kas tāds var notikt, un šķiet, ka tajā ir vainojama pārāk nekorektā un ātrā izmeklētāju darbība. Eksperti noskaidroja, ka nevienā DNS pārbaudē nav pierādīts, ka Džozefs būtu bijis vainīgs slepkavībās. Rajona tiesa sniedza atvainošanos par kļūdu, un mēs varam tikai iedomāties, kāda būs Džozefa kompensācija par 37 gadiem pavadītiem cietumā nevainīgam. Vienīgais, ko pats Džozefs ir teicis, ir tas, ka viņš vēlas tagad gulēt īstā gultā un, iespējams, nopeldēties baseinā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.shockintimes.co.uk
Kategorija: Raksti