Sākums » Raksti » Raksti

Pasaule ir šokā par brāļa noziegumu pret savu māsu; Kāpēc viņai laicīgi nepalīdzēja

Natans Metjūzs, 28 gadi, un Šona Hora, 21 gads, ir kopā jau ilgāku laiku. Tas, ko apkārtējie cilvēki par viņiem nezināja, bija tas, ka viņi ne tikai mīl viens otru, bet tas, ka viņi dala kopīgu seksuālo interesi par smalkām pusaugu meitenēm.

Tieši tāda bija Metjūza pusmāsa, Rebeka jeb Bekija, kurai bija tikai 16 gadi. Kā vēlāk tiesā atklājās, Bekija draudzenei bija teikusi, ka viņai ir bail no Metjūza jau 2013. gadā. Diemžēl izrādījās, ka viņas bailes bija pamatotas.

Bekijas nāves dienas rītā, Metjūz kopā ar Horu, iegriezās vietējā veikalā, lai nopirktu baterijas elektrošokam. Tad viņi turpināja ceļu uz Bekija ģimenes māju.  Metjūz tiesā stāstīja, ka viņš darbojies viens un vēlējies meiteni tikai nolaupīt, lai pārmācītu viņu. Jo, viņaprāt, Bekija bija izlutināta, iedomīga spindzele, kura slikti izturējās pret māti.

 

Viņš iegāja Bekijas istabā aizklājis seju ar masku un nesot līdzi elektrošoku, maisu un līmlenti. Plāns esot izgāzies, jo maska nošļukusi un Bekija atpazinusi savu pusbrāli, tāpēc viņš viņu sāka smacēt, vēlāk sākot durt ar nazi. Pēc izmeklēšanas tika atklāts, ka meitenes vēders bija saņēmis 15 naža dūrienus.

Noziedzīgai pāris ievietoja meitenes ķermeni Metjūza mašīnas bagāžniekā un devās uz savu “mīlas ligzdiņu”. Viņi piestāja kādā ķīniešu restorānā, lai nopirktu pārtiku, it kā tā, ka nekas nebūtu noticis.

Nākamās 3 dienas pāris pavadīja reti pametot savu dzīvokli, jo viņi nodarbojās ar rūpīgu meitenes ķermeņa sadalīšanu. Metjūz bija devies uz preču veikalu, kur iegādājās masku, brilles, gumijas cimdus, miskastes maisus un motorzāģi, kuru pēc tam lika lietā, lai sadalītu savu pusmāsu.

Metjūza draudzene noliedz, ka ir iesaistījusies šajās darbībās un apgalvo, ka viņai neesot bijusi nekāda interese, nolaupīt pusaugu meiteni.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti