Saliec plaukstas kopā, apskati sarkano līniju novietojumu un izlasi savu aprakstu! Hiromantija – zīlēšanas metode, kurā ir cilvēka rakstura līnijas, tālākās un dzīves pagātni var noteikt pēc roku ārienes. Tā ir nopietna un sena zinātne. Grūti pateikt, kad tā ir aizsākusies, jo gluži kā reliģija, cilvēciskā doma un astroloģija tā ir pastāvējusi visu laiku. Ir 3 veidi, kā līnijas var būt izvietotas: Vienādā augstumā. Līnija uz labās rokas atrodas augstāk. Līnija uz kreisās rokas atrodas augstāk."/> Pēc plaukstu līnijām var pateikt, kāda ir cilvēka mīlas dzīve! Ko var redzēt tavējās?
Sākums » Raksti » Raksti

Pēc plaukstu līnijām var pateikt, kāda ir cilvēka mīlas dzīve! Ko var redzēt tavējās?
1. Vienāda augstuma
 
Tev piemīt maigums, jūtīgums, labs veselais saprāts, nepatīk pēkšņas pārmaiņas, ļoti iespējams, ka tu apprecēsies ar cilvēku, kurš patīk visiem taviem apkārtējiem cilvēkiem.
 
2. Līnija ir augstāka uz labās rokas
 
Tu patīc vecākiem cilvēkiem, iespējams, apprecēsies ar vecāku partneri. Tu labi jūti atmosfēru, kas virmo ap cilvēku, ko satiec, labi izjūti situāciju, un tev ir diezgan vienalga, ko par tevi domā apkārtēji.
 
3. Līnija ir augstāka uz kreisās rokas
 
Tevī ir zināms daudzums agresijas, patīk piedzīvojumi, dod priekšroku kaislīgai, karstai mīlestībai. Iespējams, apprecēsies ar kādu studentu(i) vai ārzemnieku(ci).

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://kredit-online24.blogspot.de
Kategorija: Raksti