Foto - makeupandbeauty.com Skūšanās kavē sejas ādas novecošanos. Jebkurš skuveklis (elektriskais vai mehāniskais) tonizē ādu un rosina tās šūnu dabisku atjaunošanos. Regulāri skujoties, sejas āda kļūst daudz tvirtāka, jo tajā uzlabojas asinsrite."/> Pieci svarīgi faktiņi, kurus vīrieši parasti nezina
Sākums » Raksti » Raksti

Pieci svarīgi faktiņi, kurus vīrieši parasti nezina
1. Skūšanās kavē sejas ādas novecošanos. Jebkurš skuveklis (elektriskais vai mehāniskais) tonizē ādu un rosina tās šūnu dabisku atjaunošanos. Regulāri skujoties, sejas āda kļūst daudz tvirtāka, jo tajā uzlabojas asinsrite.

2. Aizraujoties ar metāla kārbās fasēto džinu ar toniku, "skrūvi", rumu ar kolu u.c. iespējams izprovocēt trombozi. Ogļskābā gāze, ar ko šie kokteiļi ir piesātināti, ļoti ātri nonāk asinīs un spēj veicināt kāju vēnu aizsprostošanos.

3. Agresīviem, straujas dabas un šerpiem vīriešiem nav ieteicams valkāt zeltu, jo šis metāls tonizē nervu sistēmu. Viņiem piemērotāks ir sudrabs.

4.Stāvot auto sastrēgumā, nav ieteicams atvērt automašīnas logu. Galēji pieļaujamā kaitīgo vielu koncentrācija šādās vietās mēdz būt 6-7 reizes augstāka par normu. Tāpēc, lai cik silti arī nebūtu salonā, piespiedu stāvēšanas laikā logiem jābūt aizvērtiem.

5. Izsmēķējot pirmo rīta cigareti tukšā dūšā, aptuveni četras reizes palielinās kuņģa čūlas iespējamības risks. Visiem, kas nekādi nevar atradināties tūlīt pēc pamošanās nesmēķēt, ieteicams līdzās cigarešu paciņai jau iepriekšējās dienas vakarā nolikt glāzi ar sulu, tēju vai vismaz ūdeni un vispirms strauji izdzer to un tikai pēc tam aizkūpināt cigareti. Bet vēl labāk radināt sevi to darīt tikai pēc brokastīm.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti