Meditācija ir vienreizīga, taču diemžēl tā bieži tiek norakstīta kā reliģiska dīvainība."/> Piecu soļu programma, kā celt pašapziņu un iemīlēt dzīvi vēl vairāk
Sākums » Raksti » Raksti

Piecu soļu programma, kā celt pašapziņu un iemīlēt dzīvi vēl vairāk
Foto - www.24septini.lv
Meditē

Meditācija ir vienreizīga, taču diemžēl tā bieži tiek norakstīta kā reliģiska dīvainība.

Ir klīniski pierādīs, ka meditācija samazina stresa un nemiera līmeni, samazinot asinsspiedienu un palēninot sirdsdarbības ritmu. Stress un iekšējs nemiers ir vieni no lielākajiem augstas pašapziņas ienaidniekiem un iznīcinātājiem. Ja tevi kas uztrauc, nav viegli justies labi savā ādā. Ir grūti sev uzticēties un sevi mīlēt, ja tevi kaut kas ēd no iekšas. Jo ilgāk tu to nevari atrisināt, jo bezpalīdzīgāka un mazvērtīgāka sev šķitīsi..

Meditācija šai problēmai ir īstā atbilde. Meditācija būs kā zāles, kas radīs tevī mieru un palīdzēs tev fokusēties. Šīs lietas savukārt pamatīgi spēs celt tavu pašapziņas līmeni.

Lasi 

Lasīšanu varētu nosaukt par sava veida meditāciju. Tā palīdz tev novērst domas no raizēm par lietām, par kurām nemaz satraukties nevajadzētu. Papildus tam, lasīšana tev sniegs iedvesmu gan iesāktā turpināšanai, gan pārmaiņām dzīvē.

Svarīgākais, ka lasīšana tevi dabū ārā no pašas galvas. Visiem nākas saskarties ar mirkļiem, kad domas griežas vien ap kādu konkrētu faktu, notikumu, problēmu. Grāmata, tāpat kā meditācija, liks tev koncentrēties uz ko pavisam citu, tādā veidā mazinot nemieru.

Mēģini lasīt ne vien izdomātus stāstus, bet arī pašizaugsmes grāmatas. Tās neviļus liks tev vilkt paralēles ar autoru dzīvi un atziņām, kas ļaus tev veikt pareizos soļus ceļā uz savu ideālo es.\

Cilā svarus

Svaru cilāšanai un sportošanai kā tādai ir milzīga nozīme tavas pašapziņas būvniecībā.

Pirmkārt, sports ir lielisks veids kā izlādēties, atlaist spriedzi un stresu. Otrkārt, tas tev liks būt labākā formā, tātad arī labāk izskatīties. Treškārt, tas tev liks kļūt stiprākai, kas arī nav mazsvarīgi, lai justos pārliecināta par sevi.

Lai cik pārsteidzoši tas nešķistu, ir klīniski pierādīs, ka aukstai dušai piemīt anti-depresīvas īpašības. Aplejot sevi ar aukstu ūdeni, mēs atbrīvojam neirotransmiterus un ļaujam izdalīties laimes hormoniem.

Ej aukstā dušā!

Papildus šim, auksta duša mums liks elpot dziļāk. Tādējādi mēs sev šķitīsim enerģijas pilnāki un vairāk pamodušies. Tu nevarēsi nejusties pašpārliecināta, ja jutīsies laimīga un enerģijas pilna.

Pieņem realitāti

Pie šī ieraduma radīšanas būs jāpiestrādā vairāk nekā pie četriem iepriekšējiem. Taču šis ir tieši tik pat svarīgs kā visi pārējie. Pārāk daudzi cilvēki sava prāta labirintos maldas neīstajās vietās. Tajās, kur slēpjas domas par to, kā viņi vēlētos būt citādāki, lai viņu partneru rīcība dažādās situācijās būtu citāda, lai viņi tomēr būtu dabūjuši to darbu vai nebūtu iztērējuši naudu muļķīgajai jakai, ko tā arī ne reizi nav uzvilkuši. Sarakstu var turpināt mūžīgi.

Šaustot sevi ar domām, cik ļoti vēlies, lai viss būtu citādi, tu nepieņem vai pat noliedz realitāti, kas nekad nebeidzas labi. Tas tevi noved vien pie nožēlas un sevis žēlošanas, kas ir pirmais pašapziņas brucinātājs.

Tev jāpieņem patiesība, lai cik drūma tā arī būtu. Tikai tad tu varēsi apzināties lietas, kādas tās ir un darīt kaut ko, lai tās mainītu vai izvēlēties jaunu ceļu, pieeju.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti