Saka, sievietes mīlot ar ausīm. Patiesībā tas tā ir tikai daļēji. Precīzāk būtu teikt: daļa sieviešu mīl ar ausīm. Ir cilvēki, kuriem vienkārši nepieciešams, lai kāds viņus atbalstītu, atzītu, uzmundrinātu, uzteiktu. Viņi nemētājas ar vārdiem lieki, un jebkurš verbāls kontakts viņiem ir svarīgāks par daudznozīmīgiem skatieniem vai demonstratīvu rīcību."/> Pierādīts: arī vīrieši mīl ar ausīm!
Sākums » Raksti » Raksti

Pierādīts: arī vīrieši mīl ar ausīm!
Foto - http://thebalanceonline.com/
Saka, sievietes mīlot ar ausīm. Patiesībā tas tā ir tikai daļēji. Precīzāk būtu teikt: daļa sieviešu mīl ar ausīm. Ir cilvēki, kuriem vienkārši nepieciešams, lai kāds viņus atbalstītu, atzītu, uzmundrinātu, uzteiktu. Viņi nemētājas ar vārdiem lieki, un jebkurš verbāls kontakts viņiem ir svarīgāks par daudznozīmīgiem skatieniem vai demonstratīvu rīcību.

Starp citu, lielākā daļa vīriešu pieder tieši šai „valodas grupai”. Mēdz būt, ka ģimenes galva sūdzas, ka viņš augām dienām smagi strādājot, lai ģimenei nekā netrūktu, bet mājās dzird vienīgi pārmetumus. Un tikai pēc tam noskaidrojas, ka sieva katru dienu gatavo gardas pusdienas, seko, lai katru dienu viņām būtu tīrs krekls, dzimšanas dienā uzdāvināja sen kāroto... Tas viss ir labi, taču viņam ir vajadzīgs pavisam cits: dzirdēt mīlestību apliecinošus, uzmundrinošus un pateicības pilnus vārdus!

Visticamāk, šis cilvēks bērnībā bija saņēmis pārāk maz uzslavu, un tagad cenšas šo tukšumu aizpildīt ģimenē.

Un tas arī ir jādara katrā piemērotā situācijā, bet, protams, nepārspīlējot. Var izmantot arī „starpniekus”: paslavēt vīru vai sievu, kad viņi paši to nemaz nedzird – kad jau kāds noteikti atstāstīs. Piemēram, var pateikt sievasmātei, cik gudru un čaklu meitu viņa ir izaudzinājusi. Pirmkārt, tas būs patīkami arī viņai, otrkārt, viņa to noteikti atstāstīs meitai un, iespējams, vēl kaut ko pieliks klāt no sevis. Tikai jāņem vērā, ka nepamatota uzslava var izskanēt arī kā ņirgāšanās.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti