Sākums » Raksti » Raksti

Pirms 11 gadiem meitenei iekoda nezināmas izcelsmes kukainis, taču par savu dzīvību viņa cīnās vēl šodien

Nezināmais medicīniskais stāvoklis ietekmē viņas imūnsistēmu un uzbrūk veselajām šūnām, audiem un orgāniem. Kirstija atrodoties slimnīcas gultā pastāsta: “Es jūtos tā, it kā mani kauli tiktu lauzti uz pusēm un muskuļi rauti gabalos. Sajūtas ir tādas, it kā manī atrastos kāds, kas rautu ārā miesas gabalus.”

Kirstijas māte uzskata, ka jaunietei liktenīgajā dienā piesūkusies ērce, kura izraisījusi Laima slimību, tās izpausme stipri līdzinās iekaisumam.

Tagad viņas ģimene cenšas savākt finansiālus līdzekļus, lai Kirstijas slimība tiktu padziļināti izpētīta. Pēc kukaiņa koduma meitene slimnīcā pavadīja trīs nedēļas un viņas dzīve krasi mainījās.

 
 

16 gadu vecumā viņa piedzīvoja Bella paralīzi sejas rajonā, pēkšņas un mokošas sāpes, kas atgādina elektrisko šoku. Lēkmes Kirstiju atkārtoti sāka piemeklēt pirms 18 mēnešiem.

Terēze pastāsta: “Kad viņai klājas slikti, šķiet, ka viņa mūs pametīs. Viņa vairākkārt ir lūgusi, lai mēs viņu aizvedam uz Šveici, jo nevar to vairs izturēt. Kaut ko tādu neviena māte nevēlētos dzirdēt. Man katru dienu sāp sirds, redzot viņu šādā stāvoklī.”

Kirstijas māsa Hloja ir izveidojusi māsai ziedojumu lapu, lai savāktu naudu slimības izpētei.

Līdz šim veselības dienesta nodrošinātie, kā arī privātie speciālisti ir bijuši bezspēcīgi diagnozes noteikšanā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailystar.co.uk
Kategorija: Raksti