Sākums » Raksti » Raksti

Policists aizturēja ģimeni zādzībā, bet, kad viņš paskatījās uz viņu pēdām, viņš izdarīja ko negaidītu!

Veikala darbinieks ziņoja par notikušo zādzību policijas darbiniekiem. Kad policijas darbinieks ieradās notikuma vietā, viņš atrada māti ar 5 bērniem. Pēc atgadījuma māte, Sāra, asarām ritot pār vaigiem, sāka paskaidrot, kādēļ viņa tā ir rīkojusies. Viņa pati un viņas 5 meitas ir bezpajumtnieces un šobrīd mitinās vecā automašīnā. Tas bija tas brīdis, kad policists palūkojās uz bērnu kājām un ieraudzīja, ka 3 bērni nenēsā kurpes, viņu pēdas ir nobrāztas un noklātas netīrumiem.

Sāra stāsta, ka viņas vīrs mira nelaimes gadījumā aptuveni pirms 4 gadiem. Un kopš tā brīža Sāra ir cīnījusies par savu un bērnu izdzīvošanu. Kad policists pārskatīja lietas, kuras māte bija centusies nozagt, tas aizkustināja viņa sirdi līdz pašiem dziļumiem. Ar vecākās meitas palīdzību viņa bija mēģinājusi iznest no veikala autiņbiksītes, mitrās salvetes, bērnu apavus un citas bērniem neieciešamās lietas. Preču kopsumma sasniedza aptuveni 270 Eiro.

Policists, pats būdams 2 bērnu tēvs, teicas: “Veikals šo māti redz tikai kā noziedznieci, bet es redzu izmisušu māti, kura cenšas sagādāt minimumu saviem bērniem.” Policists mātei izrakstīja brīdinājumu un pēc tam, visiem par pārsteigumu, iegāja veikalā un samaksāja par summu par visām paņemtajām mantām. Viņš to izdarīja neminstinoties.

Vietējais policijas departaments sāka vākt ziedojumus Sāras ģimenes labklājības uzlabošanai un rezultāti bija patīkami pārsteidzoši. Tika saziedoti 6,000 Eiro un summa turpina pieaugt. Sāra un viņas meitas ir neizsakāmi pateicīgas savam eņģelim uniformā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://trendingstylist.com
Kategorija: Raksti