Sākums » Raksti » Raksti

Pretīgi! Ko šis vīrietis izdarīja ar savu amputēto pirkstu?!

Ķirurgi paziņoja Pleipenzam, ka viņam nāksies amputēt vienu pirkstu pēc tam, kad tas kļuva melns pēc motocikla avārijas. Pacients pavaicāja ārstiem, vai drīkstēs pirkstu pēc tam ņemt līdzi uz mājām, un viņiem nebija iebildumu. Deivids apgalvo, ka viņam vienmēr ir bijusi interese par kanibālismu un to, kā varētu garšot cilvēka miesa, bet, tā ēst kāda cita cilvēka miesu ir nelegāli, viņam tā arī nekad nebija izdevies apmierināt savu ziņkāri. Taču tagad, kad viņam piederēja savs nogrieztais pirkts, Deivids saprata, ka neviens nevar viņu iesūdzēt tiesā par paša miesas ēšanu, tāpēc viņš nolēma pagatavot pirkstu, apēst to un beigās vēl paturēt kauliņus kā suvenīru.

Taču ziņkāre nebija vienīgais, kas lika Deividam nonākt pie šī dīvainā plāna.

“Es zinu, ka tas izklausās neprātīgi, bet tā nebija tikai ziņkāre. Tas pirksts bija liela daļa no manis, pārāk liela, lai to pazaudētu,” medijiem stāsta Deivids. “Es nolēmu, ka, ja apēdīšu pirksta miesu un saglabāšu kaulus, tad es nezaudēšu šo sevis daļu.”

 

Divas dienas pēc operācijas Deivids devās uz virtuvi gatavot savas neparastās vakariņas. Lai nesabojātu kaulus, viņš izvēlējās pirkstu nevis cept, bet izvārīt. Viņš arī nepievienoja sāli, jo vēlējās izjust gaļas īsto garšu. Pēcāk Deivids izstāstīja par savu savādo maltīti draugiem un saņēma atšķirīgas reakcijas. Vairāki teica, ka tas ir pretīgi, bet viņa draugs vegāns Deivida rīcību nenosodīja , jo ēst savu miesu esot bijusi paša Deivida izvēle, kamēr dzīvnieki nekad nedod piekrišanu tam, lai viņu gaļa tiktu apēsta.

Deivids arī garantē, ka savas miesas nogaršošana nav viņu pārvērtusi par sērijveida kanibālu. Tā bija vienreizēja pieredze, ko viņš negrasās atkārtot. Deivids pat publicējis attēlu ar pagatavoto pirkstu savā Facebook profilā, tomēr dzentlmenis.lv nevēlējās sabojāt lasītāju apetīti, publicējot to arī šeit. Ja vēlaties, varat pārbaudīt paši.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://odditycentral.com
Kategorija: Raksti