Sākums » Raksti » Raksti

Šai sievietei piedzima dvīņi, tomēr traģēdija izjauca visu; tagad visa pasaule cenšas palīdzēt

Fērlijas grūtniecība bija veselīga, viņai nebija nekādu nopietnu komplikāciju un ārsti gaidīja, ka dzemdības būs vienkāršas.

Brīdi pēc divu veselīgu bērnu dzemdēšanas Fērlijai sākās pre-eklampsija. Tā ir grūtniecības kondīcija, kurā paaugstinās asinsspiediens, pietūkst rokas un kājas, un tā var izraisīt orgānu bojājumus. Īsu mirkli pēc tam, kad viņa rokās turēja jaundzimušos, viņa piedzīvoja insultu. Pēkšņi viņa nevarēja pakustināt ķermeņa kreiso pusi. Ārstiem nācās izoperēt daļu viņas galvaskausa, lai glābtu Fērlijas dzīvību pēc divām smadzeņu asiņošanām.

Insulta dēļ Fērlija palika daļēji paralizēta, bet vēl sliktāk ir tas, ka viņai bija tik smags amnēzijas gadījums, ka viņa pat neatcerējās, ka bijusi stāvoklī. Viņa atcerējās savu vīru, bet visas atmiņas par kāzām un grūtniecību bija izdzisušas.

10 mēnešus vēlāk Fērlija vēl cīnās par savu veselību. Tagad viņa spēj pateikt pāris vārdus un spert pāris soļus, bet nespēj rokās turēt savus dēlus, jo nevar pakustināt vienu roku.

 

Viņas vīrs pastāstīja: „Mana sirds lūzt brīžos, kad man viņa tāda jāredz. Šarlotei aprūpe nepieciešama 24/7, un mēs nezinām, vai viņai kļūs labāk. Viņa tik ļoti gribēja kļūt par māti, un es vēlos viņai tajā palīdzēt.”

Ģimenes draudzene Stefānija Hāgena uzsāka labdarības kampaņu, kas palīdzēs segt divu bērnu audzināšanas izmaksas un ļaus apmaksāt dārgo ārstēšanu, kas jāveic Fērlijai.

Hāgena pastāstīja: „Šarlote dievina savus bērnus un mēs vēlamies, lai viņa spētu vairāk līdzināties cilvēkam. Vēlamies, lai viņi atkal būtu normāla ģimene.”

Robs Fērlijs piemetināja: „Šarlote priecājās atrasties mājās. Viss sākās tagad. Mēs nezinām, kas notiks, bet ļoti vēlamies būt normāla ģimene.”

 

 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti