Sākums » Raksti » Raksti

Šausmas, kas notiek, kad iedzer 35 VIAGRAS tabletes

Tas, kas notika pēc šī joka realizēšanas, visticamāk īpaši tevi nepārsteigs. Divu bērnu tēvs, tika aizvests ar ātro palīdzību no savām mājām uz slimnīcu, kurā viņam bija jāpaliek uz 36 stundu atkopšanos un novērošanu.

Pats joka autors pēc tam stāstīja par piedzīvoto: “Es sajutos tik ļoti slikti, kā es nekad mūžā nebiju juties. Man sākās reiboņi un halucinācijas. Viss, ko es redzēju bija zaļos toņos. Man bija masīva erekcija, kas vienkārši atteicās nošļukt.”

Tas vēl nebija viss: “Kad es tiku uzņemts ātrās palīdzības mašīnā, tad mediķi bija ļoti profesionāli savā darbā un attieksme bija vienkārši lieliska. Tomēr, varēja manīt, ka pāris reizes viņiem bija jāsavaldās, lai nesāktu smieties. Es to neņemu ļaunā, viņi arī ir cilvēki, kuriem nāk smiekli amizantās situācijās.”

Tas, ko vīrietis iemācījās no šī atgadījuma un atgādina arī pārējiem, ka “vairāk nav labāk”. Vienmēr tabletes ir jālieto noteiktajā devā, citādāk tas var beigties ar ārsta apmeklējumu, kas atsevišķos gadījumos var pat prasīt tavu dzīvību.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://i100.independent.co.uk
Kategorija: Raksti