Šausmas: pusaugu grūtnieci nejauši apbedī dzīvu (VIDEO)"/> ​Šausmas: pusaugu grūtnieci nejauši apbedī dzīvu (VIDEO)
Sākums » Raksti » Raksti

​Šausmas: pusaugu grūtnieci nejauši apbedī dzīvu (VIDEO)

Kāda 16 gadus veca meitene Hondurasā atmodusies no dziļas nesamaņas dienu pēc bērēm un atbrīvota no zārka, jo esot "kliegusi un klauvējusies", vēsta dailymail.co.uk.

Neisija Peresa, kura turklāt bijusi trešajā grūtniecības mēnesī, aizvesta uz slimnīcu, tomēr ārstiem viņu atdzīvināt tā arī nav izdevies.

Radnieki, kuri atbrīvoja meiteni no zārka, liecināja, ka zārka stikla lodziņš bijis sasists, bet viņas pirksti - saskrāpēti.

Mediķi paklausījuši radiniekiem un centušies meiteni atgriezt dzīvē, bet neveiksmīgi. Viņa aizvesta atpakaļ uz kapsētu un apbedīta vēlreiz tai pašā mauzolejā.

Neisijas Peresas "pirmā nāve" tāpat bijusi gana mīklaina - meitene nokritusi bez samaņas nakts vidū, kad devusies uz āra tualeti Laentradā Hondursas rietumos.

Kā iespējamais nāves cēlonis minēta panikas lēkme, kuru izraisījis netālu izdzirdēts šāviens. Kad pusaudzei pa muti sākušas nākt putas, šokētie vecāki ataicinājuši vietējo priesteri, jo domājuši, ka meitā iemitinājies dēmons.

Radinieki atzina, ka priesteris centies ļauno garu izdzīt, bet viņa slīga arvien dziļāk bezsamaņā, līdz beidzot tika nogādāta slimnīcā, kur pēc trīs stundām ārsti konstatēja nāvi.

Peresa tika apglabāta kāzu kleitā, kas viņai tikai nesen bijusi mugurā laulību ceremonijas laikā.

Dienu pēc bērēm jaunais atraitnis Rūdijs Gonsaless apmeklēja sievas kapu, kad izdzirdēja kliedzienus un klaudzināšanos. Viņš arī sacēla trauksmi un ataicināja citus ģimenes locekļus, kas, kā redzams video, uzlauza zārku un atbrīvoja meitenes ķermeni.

 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti