Sākums » Raksti » Raksti

Šim nabaga puisim atteica bagāta cilvēka meita… Pēc 10 gadiem viņš atkal ar viņu satikās!
Kā atrast ideālu partneri? Ir tie, kuriem mēs paejam garām nepareizu iemeslu dēļ!
Mēs viņus atraidām iespējams dēļ tā, ka viņi nav pietiekoši bagāti vai neizskatās tik ideāli kā mums gribētos. Tik daudz iespēju mums paiet garām mūsu virspusējo uzskatu dēļ. Tas mums aizņem kādu laiku un beigu beigās daudzi no mums nonāk pie apziņas, ka prāts, individualitāte, humors un patiesa saikne starp diviem cilvēkiem – tā ir atslēga ideāla partnera atrašanai. Reizēm, diemžēl, mēdz būt jau par vēlu…
Lūk, tādu interesantu stāstu cilvēki var izlasīt internetā par sievieti, kura nedeva iespēju kādam vīrietim viņa finansiāla stāvokļa dēļ. Tomēr pēc 10 gadiem viņi atkal satikās. Viņa ātri pastāstīs vīrietim par savu pašreizējo stāvokli. Skaudīgā sieva, kura uzskatīja, ka nauda ir laimes atslēga bija šokēta, kad saprata, ka starp viņas jauno vīru un cilvēku, kuram viņa reiz  atteica, pastāv saikne. Lielisks stāsts un lieliska mācība daudziem cilvēkiem!
„Atrodi un appreci sava līmeņa meiteni”. Atraidīts tik briesmīgā veidā, nez kāpēc puisis tāpat nespēja viņu tik viegli aizmirst. Aptuveni pēc 10 gadiem viņi viens ar otru nejauši saskrējās tirdzniecības centrā.
Viņa uzreiz atpazina vīrieti un sacīja tam: „Hei, kā tev iet? Esmu tagad precējusies ar ļoti gudru cilvēku un viņa mēnešalga ir 15,700 dolāri! Vai tu vari to pārspēt?” Vīrietis, izdzirdot šos sāpīgos vārdus no sievietes, kura reiz viņam nebija vienaldzīga, savaldīja asaras un neko neteica.
Nepagāja ne pāris minūtes, kad viņas vīrs atgriezās pie viņas. Meitene pat nepaspēja pateikt pāris vārdus, kad viņas vīrs atpazina cilvēku ar kuru viņa runāja un teica: „Kungs? Labdien! Es skatos Jūs jau iepazināties ar manu sievu!” „Labdien, mister…?” – teica cilvēks. „Mister Kārter, kungs!”
Tad vīrs pagriezās pret sievu un sacīja: „Dārgā, vēlos tevi iepazīstināt ar savu priekšnieku. Viņam pieder projekts par 100 miljoniem dolāru pie kura es strādāju!” Sieviete bija tik ļoti pārsteigta par šādu notikumu pavērsienu, ka nespēja neko atbildēt. Vīrietis vienkārši pasmaidīja un sacīja: „Labi, mister Kārter. Man jāiet. Man ir svarīgas darīšanas. Bija patīkami Jūs šodien redzēt. Laimīgu Jums dienu!” Mirkli pāris vienkārši raudzījās uz aizejošo vīrieti.
Pēc tam, kad viņa izkļuva no šoka, sieviete jautāja vīram: „Tas bija tavs priekšnieks?” „Jā, dārgā. Viņš ir ļoti pieticīgs cilvēks, bet viņa dzīvē bija visai skumjš stāsts. Runā, ka viņš reiz mīlēja vienu sievieti, bet viņa viņu pameta, jo viņš toreiz bija nabadzīgs puisis. Tāpēc viņš ļoti centās. Un pateicoties savam prātam viņš guva panākumus. Tagad viņš ir multimiljonārs, kurš pelna miljonus dolāru mēnesī. Tomēr, par nožēlu,  viņš nevarēja pārdzīvot savas bēdas un līdz šim nav precējies”.
Vīrs devās uz izeju un teica savai sievai: „Kā būtu paveicies tai sievietei, ja viņa būtu apprecējusies ar šo cilvēku?” Sieviete bija pilnīgi satriekta un nespēja izdvest ne vārda!
Stāsta morāle – nekad nespried pāragri. Viss mainās un Jūsu sliktā attieksme pret cilvēkiem noteikti reiz atgriezīsies pie Jums. Piedevām, pieņemiet atteikumu un pārvērtiet to spēkā ar kuru jārēķinās, ka savulaik var gūt ļoti interesantus rezultātus. Neieslīgstiet depresijā! Vīrietis tiešām mainījās, un saprata, ka sievieti joprojām interesē nauda nevis īsta mīlestība!
Ja Jums patika šis raksts, neaizmirstiet padalīties ar tuviniekiem un draugiem!
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti