Pasaulē ir daudz īpatnību un dīvainību, kas mūs padara par unikālām radībām – arī šīs sievietes ir tādas."/> Tu neticēsi, ka šādas sievietes patiešām eksistē, bet tomēr tā ir taisnība
Sākums » Raksti » Raksti

Tu neticēsi, ka šādas sievietes patiešām eksistē, bet tomēr tā ir taisnība

Šīs ir Abigaila un Britānija Henselas ( Abigail , Brittany Hensel). Šīm siāmas dvīnēm patieībā katrai ir savi orgāni, bet viņas lielākoties savā starpā dala apakšējās ekstremitātes.


Foto: Steve Meddle / Rex Features

Šai sievietei, Mendijai Selarsai (Mandy Sellars), pieder pasaulē lielākās kājas. Kopš dzimšanas viņas kājas nav pārstājušas augt un šobrīd tās ir aptuveni 13 reizes lielākas, nekā normālas cilvēka kājas. 

Šī ir Jūlija Gnuse (Julia Gnuse) – pasaules tetovētākā sieviete. Visus viņas tetovējumus ir gleznojis viens un tas pats māslinieks, un tie izmaksājuši aptuveni 80 000 dolāru.

 

Čaritija Pīrsa (Charity Pierce) ir pasaules resnākā sieviete – viņa sver aptuveni 354 kilogramus

 

Šī ir Mikela Rufineli (Mikel Ruffinelli) – sieviete, kurai pieder pasaulē lielākie gurni

 

Ašai Mandelai  (Asha Mandela) ir pasaulē garākie mati – tie ir aptuveni 6 metrus gari. Iedomājies, cik daudz viņa ir ietaupījusi uz frieziera apmeklējuma!

 

Mairai Hilai (Mayra Hills) pieder pasaulē lielākās krūtis. Tajās ir tikuši iepildīti 10 litri silikona! 

 

Valērija Lukjanova (Valeria Lukyanova) ir sieviete – lelle Bārbija. Jāsaka vien, ka šodien arvien vairāk sieviešu cenšas sevi pārveidot par līdzīgu viņai.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.rending.com
Kategorija: Raksti