Sākums » Raksti » Raksti

ŠOKS: 13 gadīgs puika piedalās grupveida izvarošanā!

Ir pieņemts, ka metro stacija bija tā vieta, kur viņa satika vienu no apsūdzētajiem, Mihaita Palie, 33 gadīgo vīrieti. Viņš bija viens no 7 vīriešiem, kurš izdarīja izvarošanas aktu kādā mājā, Sauthemptonā, Hempšīrā.

Jauniete bija devusies kopā ar iepriekš minēto vīrieti uz māju un devusies iekšā vienā no divām guļamistabām. Tad viņa tika pakļauta 4 stundu garām seksuālām mocībām pret viņas gribu, kad 7 vīrieši viņu izmantoja un viens no viņiem to bija uzfilmējis ar mobilo telefonu.

Pēc notikušā viņa bija aizkļuvusi līdz telefonam un agrā rīta stundā zvanījusi policijai, nosaucot mājas adresi. Policija nekavējoties ieradās un atrada jaunieti ar 7 vīriešiem, kurus aizturēja uz nopratināšanu.

Cietusī tika aizvesta uz iecirkni, kurā viņa sniedza 3 stundu ilgu liecību. Tika nosaukti visi iesaistītie vīriešu kārtas pārstāvji: Palie, 33, Nicut, 20, Octavian Militaru, 37, Ion Matei, 41, Nicolae Ghinea, 21, Radu-Florin Panciuc, 21, un 13 gadus vecs zēns. Viņiem visiem nāksies stāties tiesas priekšā.

Viņi ir nolieguši savu vainu un neatzīst nodarīto. Tiesas darbi turpinās.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti