Sākums » Raksti » Raksti

Šī 16 gadus vecā meitene dāvanu dēļ notēloja grūtniecību; kā viņai tas izdevās?

Foto: Fox2Detroit

Šī meitene varēja notēlot grūtniecību veselus 10 mēnešus – pat viņas ģimene un draugi pat nenojauta, ka grūtniecība nav īsta. Vispārsteidzošākais ir tas, ka pie visa viņa vēl apgalvoja, ka viņai gaidāmi trīnīši.

Viņa izmantoja vietni fakeababy.com , lai notēlotu, ka ir stāvoklī, lai visi draugi un ģimene viņai dāvinātu dāvanas tūkstošiem dolāru vērtībā.


Foto: Fox2Detroit

Viltotos grūtnieču puncīšus ir iespējams iegādāties par 149 dolāriem (~132 eiro), tajā bija iekļautas arī viltotas ultrasonogrammas. Pēc kāda laika citas māmiņas vietnēFacebook atklāja, ka bildes nav īstas.

Kad meitene jau gandrīz tika atklāta, viņa izgudroja, ka bērniņus ir pazaudējusi pēc 6 nedēļu grūtniecības.

“Viņa nevienam nestāstīja, ka viņai ir bail un nezina, ko iesākt. Visi ziedojumi, kurus viņa saņēma, ir tikuši atdoti īpašniekiem,” saka meitenes brālis.

 

Meitene bija bērniem jau iedevusi vārdus – Ivans, Alise un Izabella. Viņa uzrīkoja arī ballīti, kurā atzīmēja savu grūtniecību. Tajā viņa saņēma vairāk dāvanu, nekā spēja atvērt.


Foto: Fox2Detroit

Pēc kāda laika viņai bija nepieciešams doties pie ārsta, ko viņa atteicās darīt, apgalvojot, ka savus bērnus ir pazaudējusi. Viņa atteicās runāt ar medijiem, kurus šis stāsts ļoti bija ieinteresējis.

Tomēr ir izdevies uzzināt “bērnu tēva” viedokli. “Es biju patīkami satraukts, bet tajā pašā laikā arī nobijies,” saka viņas draugs Džordans, kurš nemaz nenojauta par to, ka grūtniecība nav reāla.

Policija šobrīd izskata šo gadījumu, lai noskaidrotu, vai visā tajā nav iesaistīts kas krimināls.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti