Sākums » Raksti » Raksti

Šī sieviete adoptēja 4 bērnus, bet viņi visi bija miruši – viss ir daudz dziļāk nekā izskatās

Vienīgais, kāpēc viņa to dara, ir tāpēc ka viņa vēlas sniegt cilvēcīgu apbedīšanu šiem mazajiem, neaizsargātajiem ķermenīšiem. Jo bērniem bez vecākiem ir sūrs liktenis. Pēc nāves viņi lielākoties tiek aizvesti uz izgāztuvi.

Bernarda saprata, ka viņai kaut kas ir jādara lietas labā, tad kad pirmo reizi izlasīja avīzē, ka slimnīca ir nogalinājusi zīdaini, kura vecāki tā arī neuzradās un pēc tam to izmeta miskastē. Viņa apjauta, ka tieši tas bērniņš varēja būt tas, kuru viņa varēja adoptēt. Tāpēc, pirms zīdainis tika vēl atrasts, viņa to nosauca par Auroru.

Kad Aurora tika atrasta, tad Bernarda devās uz tiesu, lai paziņotu savu vēlmi adoptēt šo mazuli. Tiesa sākotnēji domāja, ka Bernarda ir Auroras īstā māte, tāpēc viņu tagad moka vainas apziņa un viņa vēlas to adoptēt.

Kad Bernarda saņēma adopcijas atļauju, viņa noorganizēja pienācīgas bēres uz kurām ieradās aptuveni 500 cilvēki, starp kuriem bija arī pats tiesnesis.

Daudzi bērniņi tiek izsviesti, jo viņu mātes ir bijušas izvarošanas upuri vai finansiāli nespēj nodrošināt bērna audzināšanu. Bernardu tas ir aizskāris līdz sirds dziļumiem, jo reiz arī viņa ir bijusi izvarošanas upuris. Tāpēc tagad viņa ir lūgusi adopcijas iespēju vēl 3 mirušajiem bērniņiem, kur jau šos gadījumus izskata tiesa.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://sooziq.com
Kategorija: Raksti