Sākums » Raksti » Raksti

Šie vecāki neļāva ārstēt savu mazuli, tāpēc notika milzīga traģēdija…
Foto: AP
Mazais Deivids būtu izdzīvojis, ja vien vecāki būtu izsaukuši ātro palīzdzību

Deivids piedzima divus mēnešus ātrāk, nekā paredzēts un viņam bijušas neattīstītas plaušas, mazulis palika zils, jo viņam bija problēmas ar elpošanu.

Hikmeni ir ticības-dziedināšanas baznīcas pārstāvji.

Prokuroram lietas izskatīšanas laikā nācās pierādīt, ka abi vecāki ir zinājuši par sekām, ko viņu reliģiskā pārliecība var nodarīt jaundzimušajam.

Hikmeni lūguši tiesai mīkstināt sodu, jo viņi neesot zinājuši, ka kaut ko lietas labā varēja darīt. Tiesa šo lūgumu noraidījusi.

Pieaicinātais ārsts tiesas prāvas laikā liecinājis, apgalvojot, ka Deividam bija 99% liela iespēja izdzīvot, ja pāris būtu izsaucis ātro medicīnisko palīdzību.

 

Hikmena kungs pastāstījis, ka nav varējis izsaukt ātro palīdzību, jo viņš lūdzies. Pāris nebija uzskatījuši par vajadzīgu un netaisījās bērnu vest uz slimnīcu.

Hikmena sieva pastāstījusi, ka reliģiskās pārliecības vārdā, viņai jāklausa vīra teiktajam.

“Lai arī kas notiktu, tāda ir Dieva griba,” viņa liecinājusi.

Kristus baznīcas ticībnieki bieži vien atsakās no medicīniskās palīdzības, tā vietā uzticoties lūgšanām un slimā ieziešanai ar eļļām.

Pieci citi šīs reliģijas praktizētāji arī izcieš cietumsodu, jo atteikušies no medicīniskās palīdzības.

Pirmdien prokurors Maiks Regans informēja: “Tie ir labi ļaudis, pieklājīgi un likuma paklausīgi, izņemot vienu, ļoti šauru viņu dzīves sfēru. Šajā sfērā viņi stūrgalvīgi un uzpūtīgi pauduši viedokli, ka nemainīs savus uzskatus.”

“Civilas sabiedrības likumi pieprasa, lai viņi savus uzskatus mainītu. Tie pieprasa, lai mēs visus brīdinātu, ka arī dzīvojot Oregonā, nevar vadīties pēc aklām ticības normām.”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti