Sākums » Raksti » Raksti

Sirdi plosoša zīmīte, kas bija atstāta pie pamesta suņuka- tev tas ir jāizlasa!

Zīmītē bija rakstīts sekojošais:

„Sveiki, mani sauc Pinkijs. Mana ģimene ļoti centās atbrīvoties no manām blusām, bet viņiem tas neizdevās, un es ciešu. Viņi nemēģināja griezties pie speciālistiem pēc palīdzības, jo viņiem nav naudas. Viņi tik ļoti mani mīlēja, ka nolēma mani aizvest uz patversmi, lai es tur varētu saņemt nepieciešamo palīdzību. Es esmu līdzi paņēmis arī visu savu iedzīvi, kas noderēs nākamajam saimniekam. Paldies par jūsu palīdzību!”

Sakramento SPCA ievietoja suņa bildi savā Facebook lapā, kā arī pievienoja atgādinājumu, ka cilvēkiem, kuriem ir finansiālas grūtības, pastāv īpaši resursi, lai viņiem palīdzētu.

Darbiniekus ļoti apbēdināja tas, ka suns tika atstāts pie patversmes tik vienkārši labojamā situācijā.

Patversmes Facebook lapā rakstīts, „Šis stāts ir sirdi plosošs visām iesaistītajām pusēm. Mēs vēlamies, kaut mums būtu iespēja sazināties ar suņa īpašniekiem, lai uzzinātu, ko viņi ir lietas labā darījuši un piedāvātu viņiem citas alternatīvas.”

„Ja jums vai kādam, kuru pazīstat, ir problēmas ar mājdzīvnieku, vienalga vai tās ir uzvedības vai medicīniskas problēmas, lūdzu, dalieties ar šo ziņu, lai mēs varam censties saglabāt dzīvniekiem mājas.”

Kas attiecas uz patversmes darbu, tad tagad mūsu darbinieki pieliek pūles, lai savestu sunīti kārtībā un viņu varētu adoptēt kāds cits saimnieks. Par nelaimi, Sakramento SPCA patversmē mēs suni nevaram paturēt ilgu laiku, ja viņu neviens neadoptēs, mums nāksies viņu iemidzināt, un tas šo stāstu padarīs vēl bēdīgāku.

Viss, ko mēs šobrīd varam darīt, ir cerēt, ka suns saņems visu nepieciešamo palīdzību un ka to drīz adoptēs- mēs tā ceram, viņa paša labā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti