Sākums » Raksti » Raksti

Šis vīrietis tevi šokes, kad izlasīsi, ko viņs darīja veselus divus gadus!

Šis vīrs, Alans, kurš dzīvo Anglijā, bija apkrāpis savu vecāka gadagājuma kaimiņieni un saņēma no viņas 57.000 eiro. Krāpšana tika atklāta, bet, lai izvairītos no tiesas, Alans sāka tēlot, ka viņš ir komā un tika apgalvots, ka viņš nav spējīgs kustēties sākot no kakla uz visu ķermeņa lejasdaļu. Viņa sieva bija šī plāna līdzdalībniece, tāpēc viņa apgalvoja, ka viņai katru dienu ir jākopj nabaga vīrs un, ka viņa ķermenim skābeklis tiek piegādāts mākslīgi.

Sieva izplatīja ziņu, ka viņas vīrs ir ļoti cietis un nav spējīgs kustēties pēc neveiksmīga kritiena uz aizmuguri, taisot ciet garāžas durvis. Tika uzņemti fotoattēli, kur ir redzama “gādīga” un “norūpējusies” sieva, pie sava cietušā vīra gultas.

Tomēr atklāt viņus izdevās tikai pēc 2 gadiem, kad pārtikas veikala novērošanas kamerās tika novērots, kā viņš stumj iepirkumu ratiņus, kopā ar savu sievu. Izrādījās, ka vīrietis ar visu savu trīs bērnu ģimeni bija pabijis vairākos atvaļinājumos, šajā laika periodā.

Policijas darbinieks atzīst :”Šī ir viena no rūpīgāk izplānotajām un ilglaicīgākajām krāpšanām manā policista karjerā.” Ir atklāti 19 gadījumi, kuros Alans ir nodarbojies ar krāpnieciskām darbībām. Tagad viņu gaida tiesa un visticamāk arī cietumsods.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://metro.co.uk
Kategorija: Raksti