Māte daba mēdz izspēlēt jokus, kad tai patīk parotaļāties ar mūsu ķermeņa aprisēm un ekstremitāšu veidolu, piespēlējot mums kādas slimības.

 
"/> Šis vīrietis ir īpašs, jo viņa dibens ir pavisam īpašāks!
Sākums » Raksti » Raksti

Šis vīrietis ir īpašs, jo viņa dibens ir pavisam īpašāks!

Vīrietis ir saskāries ar smagu pilondiālo citus gadījumu jau 8 gadus no vietas, kuras var noņemt tikai ar operācijas iejaukšanos un tās ietekmē astes kaula apvidu. Šī slimības skar galvenokārt vīriešus vecumā no 18 līdz 40 gadu vecumam.

Šīs kondīcijas rezultātā veidojas cistas, kuras mēdz iekaist un veidot strutojošus augoņu. Tas parasti notiek ar vīriešiem, kuri ir iecienījuši sēdošu dzīvesveidu un ir ar lieko svaru, bet ir vēl citi papildus kritēriji.

Vīrietim tika veikta operācijas, kura vairs nebija standarta operācija, jo šoreiz ārstiem nācās aizšūt viņa dibena rievu. Tagad vīrietim ir tikai viens dibena vaigs.

 

“Tās vienmēr atgriežas un ar katru reizi kļūst arvien nepatīkamākas. Pēdējā reizē, bija tik slikti, ka plastikas ķirurgam nācās aizšūt manu dibena rievu. Ne pilnībā, bet lielu daļu, kad man ļauj nokārtoties, kā ikvienam citam cilvēkam, bet man ir jābūt daudz maigākam un jāuzmanās, lai brūcē neiekļūst baktērijas, no citām atverēm,” par savu situāciju stāsta vīrietis.

Ārsti ir teikuši vīrietim, ka ar gadiem ļoti iespējams situācija kļūs ar vien grūtāka un sliktāka, jo šo slimību ir ļoti grūti ārstēt. Vīrietis stāsta, ka par spīti viņa problēmām un interesantajam dibenam, viņa mīlas dzīve sit augstu vilni, jo viņa sieva ir ļoti saprotoša.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti