Sākums » Raksti » Raksti

Skolas administrācija ir sākusi brīdināt vecākus par epidēmijas briesmām!
Kad kāds jums saka vārdu lepra jeb spitālība, par ko jūs instinktīvi domājat?
Gadsimtiem ilgi cilvēki, kuri slimo ar lepru tika uzskatīti par izstumtiem no sociālās vides. Protams, šāda reakcija neizgāja no sajūtas, ka slimība – spitālība jeb lepra – ir lipīga un neārstējama. Par laimi, daudzās rietumu valstīs izdevās tikt galā ar šādu slimības uzbrukumu. Tomēr, ja jūsu bērns pārnākot no skolas mājās  paziņotu par iespējamu epidēmijas spitālību maz ticams, ka jums būtu parasta reakcija.
Šonedēļ  austrumu apvienotais skolas apgabals ‘’Jura’’ no Losandželosas ar skolniekiem nosūtīja vēstuli, kas informēja vecākus par iespējamu nopietnas ādas slimības uzliesmojumu.
‘’Skolas apgabals saņēma neapstiprinātu ziņojumu par to, ka diviem Indijas Hills pirmskolas audzēkņiem tika diagnosticēta Hansena slimība (lepra) ’’ – tā bija rakstīts ziņojumā. ‘’Skolas rajonu pārvalde nolēma padalīties ar jums , ar šo svarīgo informāciju, lai uzlabotu vecāku modrību un, lai izvairītos no nevēlamiem notikumiem.’’
Par laimi slimība tika atklāta vēl agrā stadijā, tāpēc tā bija viegli ārstējama.
Protams, tikai viens vārds "lepra" daudziem cilvēkiem rada paniku. Bet saskaņā ar ASV veselības aprūpes Departamentu, 95 % pasaules iedzīvotājiem izstrādāta dabiskā imunitāte pret šo slimību.
Iespējams, ja es saņemtu līdzīgu vēstuli no skolas institūcijas, kuru apmeklē mans bērns, es aizdomātos par pārcelšanos uz citu pilsētu, vai pat reģionu. Bet cerēsim, ka veselības aprūpes speciālisti situāciju kontrolēs .
 
Neaizmirstiet ar šo informāciju padalīties sociālajos tīklos!
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti