Sākums » Raksti » Raksti

Skolotāja iesit skolēnam ar grāmatu pa galvu! Vai tas ir piedodams?

Regīna Hugerforda ir 54 gadus veca skolotāja vietējā vidusskolā, kurā notika incidents. Tagad viņai ir jācīnās par savām tiesībām turpināt mācīšanas darbu skolā.

Skolotāja ir atzinusi, ka nav spējusi izturēt klaju necieņas izrādīšanu no 17 gadus vecā skolēna puses, kurš stundas laikā skatījās un klausījās mūzikas video, traucējot gan skolotājam, gan pārējiem skolēniem. Pēc atkārtotiem lūgumiem, pārtraukt šo darbību, viņš tos ignorēja, kad skolotāja neizturēja un izsvieda telefonu pa klases telpas logu.

Viņa gan nav atzinusi skolēna sišanu ar grāmatu. Regīna pasniedz franču un vācu valodu vidusskolā, kurā ir strādājusi jau 14 gadus. Viņa ir kļuvusi par vientuļo māti, kura jau 8 gadus audzina 2 bērnus.

 

Pārējie skolēni komentēja situāciju: “Skolotāja vairākas reizes viņam teica izslēgt telefonu, bet viņš turpināja to lietot un atbildēja, ka viņa tam nevarot pavēlēt.”

Pats skolēns tiesā stāstīja, ka viņš neatceroties, ka viņa esot viņam iesitusi: “Es atceros, ka viņa atvēzējās ar grāmatu rokā, bet es tieši nevaru atcerēties, vai viņa man iesita. Atceros, ka viņa dauzīja pa galdu un kliedza, bet es netiku ievainots.”

Tiesneši viņai piesprieda 12 mēnešus sabiedriskos darbus un 60 neatmaksātas darba stundas. Skolotāja tika izslēgta no skolotāju reģistra, jo viņas personas lietā ir iekļauts šis pārkāpums, kas aizliedz viņai strādāt ar skolotāju.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti