Sākums » Raksti » Raksti

Smieklīgi: Diviem vīriešiem diendusa uz trotuāra Maskačkā
Divu apjukušu vīriešu diendusu uz trotuāra kādā nelielā ieliņā Maskavas forštatē iztraucējuši pašvaldības policisti. Kas tās par miega zālēm, kuru ietekmē var nākties iemigt pat uz asfalta, retoriski vaicā LNT raidījuma "Degpunktā" veidotāji.  

Divi kolorīti kungi vakar pusdienas laikā Rīgā Maskavas forštatē izdomāja nokrākties trotuāra vidū, bet pirms laišanās miegā viņi aizķēra šī sarkanā Fordiņa spoguli un nolauza to. Turklāt tas viss notika pašvaldības policistu acu priekšā, kuri tobrīd brauca patruļā pa rajonu.

Saprotot, ka šāda diendusa var būt neveselīga abiem vīriešiem, policisti pasauca palīgā mediķus, lai tie noskaidro saldā miega iemeslus. Gaidot dakterus raidījuma Degpunktā komandai bija laiks aprunāties ar nejaušiem garāmgājējiem.

Satiktais Uldis tomēr domā, ka abi snaudošie vīri patiesībā pirms laišanās miegā cītīgi aplūkojuši līdzās esošās mašīnas ritošo daļu, tāpēc arī atradušies tik tuvu pie zemes.

Ierodoties notikuma vietā, ārsti sāk špricēt guļavām kaut ko uzmundrinošu, lai noņemtu kaķa uzlikto lāstu. Viens no guļavām pamazām mostas, otru tomēr, kā lupatu lelli, jāstiepj uz busiņu.

– Ko jūs šodien lietojāt?
– Neko, alu. Alu.
– Un es tev noticēju. Ir līdzi dokumenti?
– Nē nav.
– Nevajag filmēt, kāpēc jūs filmējat?
– Bet kāpēc tu tā uzvedies? Kā es uzvedos? Tas ir normāli – gulēt uz ielas?
– Nu drusciņ bija par daudz.

Ar to arī nejaušā satikšanās ar 32 un 38 gadus vecajiem kungiem ir galā.

Vecākais un izturīgākais aizbrauca līdzi policistiem, lai noskaidrotu personas datus, bet pēc tam nonāca ekspertīžu centrā, savukārt otrs bezfilmas upuris pa ceļam ātro mašīnā sāka atgriezties realitātē un jau slimnīcā tika iepazīstināts ar tuvākā policijas iecirkņa inspektoriem.VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti