Sākums » Raksti » Raksti

Šo dvīnīšu dzimšanas stāsts ir brīnums – viņām abām nebija nekādu izredžu, bet…

Māte, kurai jau bija divi bērni, pēkšņi uzzināja, ka atkal ir palikusi stāvoklī. Bet viņai nācās piedzīvot vēl lielāku šoku, kad uzzināja, ka puncī viņai pukst divas sirsniņas. Mātes sajūsma beidzās tad, kad viņai ārsti pateica, ka viņas bērni ir monoamniotiskie dvīņi – tas nozīmē, ka viņas dala vienu membrānu un vienu amnija šķidrumu. Šī iemesla dēļ normālas grūtniecības izredzes bija pavisam mazas.

Šādi bērni augot piedzīvo ļoti lielu nāves risku – viņiem sāk kļūt par maz vietas, viņi var viens otru savainot, kā arī pastāv lielāks defektu un anomāliju risks.

Vecākiem teica, lai nevienam nestāsta par grūtniecību, jo dvīņu izdzīvošanas iespējas ir ļoti mazas. Viņiem pat tika piedāvāta grūtniecības izbeigšana, bet vecāki atteicās, sakot, ka abus dvīņus jau ir paspējuši ļoti iemīlēt.

Par spīti visām šausmīgajām prognozēm, māte piedzemdēja divas veselīgas meitenītes, kuras varēja elpot atsevišķi – nebija nepieciešama nekāda medicīniskā iejaukšanās.

Ārsti bija šokā par to, cik ļoti sasaistītas bija abu meitenīšu nabassaites. Tā bija nopieta sapīšanās, kuras galā pie tam vēl bija mezgls. Tomēr meitenītes piedzima laikā un bija īsts brīnums.

Pēc astoņiem gadiem meitenītes ir vēl ciešākas, nekā mātes vēderā. Viņas kopā dara it visu – viņām ir ļoti palaimējies!


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti