Sākums » Raksti » Raksti

ŠOKĒJOŠI! Vai sabiedrības trukums? Kails bērns guļ uz trepēm, bet visi iet tam garām

Tur es biju, viens tūrists ar savu kameru un šokēto seju, kad sāku kāpt lejā pa kāpnēm, kuras bija pilnas ar cilvēkiem. Es no izbrīna apstājos, tur bija kails bērns, kurš atradās uz pakāpieniem, šķietami vienkārši iemidzis, ne miris.

Cilvēki, kuri bija devušies savās ikdienas gaitās, ieraugot bērnu, jau zināja, kā uz šo ainu reaģēt. Šī sabiedrība ir tā notrulinājusies pret šādiem bērniem, jo viņi ir pieraduši pie lielā bērnu daudzuma, kuri ir uz ielām un pavada laiku ubagojot, tāpēc viņi šādos gadījumos vienkārši iet garām.

 

Pēc fotogrāfiju uzņemšanas, es sāku apjautāties pazīstamām sejām, kas dzīvoja netālu no kāpnēm par to, kur un kas varētu būt šī bērna vecāki. Pēc kāda laika, uzradās sieviete noskrandušās drēbēs un netīra, paņēma bērnu un aiznesa to prom. Tas notika neilgā laika posmā, bet pārdomas par šo situāciju vēl bija ar mani ilgu laiku pēc tam.

Šim pašam bērnam pirms 4 dienām es biju nopircis ēdienu. Tādi ir tie ielas bērni, kuri visu laiku pavada uz trotuāra un visticamāk ne reizi mūžā nav piedzīvojuši to, kā ir gulēt gultā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://trendingstylist.com
Kategorija: Raksti