Sākums » Raksti » Raksti

Šoks: 20 gadus vecs burgers - svaigs un apetītlīgs; idejas autori - novecojuši
Šokējošs eksperiments: 20 gadus vecs burgers - svaigs un apetītlīgs, kamēr idejas autori - novecojuši

Mūsdienās ātrās uzkodas jau iekarojušas visu pasauli. Tas notiek, pat neskatoties uz šīs pārtikas kaitīgumu, par kuru mums pastāvīgi atgādina ārsti.

Steigā uzkožot kārtējo burgeri, šķiet, ka tā kaitīgums ir stipri pārspīlēts, bet ēst vai neēst, tā ir tikai jūsu izvēle. Aptaukošanās, sirdsslimības, diabēts un pārējās sekas neradīsies no šodien 
apēsta mākslīgi smaržojoša pikuča. Tās iestāsies un vairs nepāries pēc kāda no tiem. 
Foto - you-journal.ru
Divi Austrālijas puiši veikuši pamācošu eksperimentu: 1995 gadā pēc maltītes vienu pāri palikušo burgermaizi draugi ielika koka kastītē un nobēdzināja uz 20 gadiem.Tagad, 2015 gadā, Keisijs un Edvards atvēruši, kastīti atklāja, ka burgeris ir pilnīgi ēdams, svaigs un tikpat izskatīgs kā tikko no restorāna.


Neticami, bet produkts glabājās ikdienas apstākļos un pat ne ledusskapī.
Pagājuši 20 gadi… Vīri ir nobrieduši un pat nedaudz novecojuši, bet burgers jauns un svaigs kā pirkuma dienā.

Pat vairāk - saglabājusies ēdiena smarža un svaigais izskats.Keisijs Dins un Edvards Nics sevi uzskata par senākā burgera īpašniekiem pasaulē.


Jāpiezīmē ka islandietis Hertūrs Smarasons no 2009. gada līdz 2015. gadam arī glabāja kotlešmaizi un rezultāts bija tāds pats kā Austrālijas draugiem.

Interesanti būtu uzzināt burgeru gatavošanas un balzamēšanas recepti. Varbūt tā ir briesmīga ideja, bet varbūt to var izmantot jaunības saglabāšanā bagātiem ļaudīm?


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti