Sākums » Raksti » Raksti

Šoks: Policijai vajadzēja veselas trīs dienas, lai atrastu meitenes ķermeni biezi apdzīvotā rajonā
Foto: PA

Ambera Peta (13 gadi) pameta savu māju jau sestdien, sastrīdoties ar vecākiem par mājā veicamajiem darbiem. Pēc tam viņa uz 3 dienām bija pazudusi. Tikai  otrdien policija atrada mazās meitenes mirstīgās atliekas – viņa bija pakārusies uz biezi apauguša žoga malas dzīvojamo māju rajona pašā vidū. Meitenes vecāki un sabiedrība tagad ir sašutuši – kā ir iespējams tas, ka policija meiteni spēja atrast tikai pēc trīs dienām.


Foto: rossparry.co.uk

Šajā vietā tika atrasts Amberas ķermenis. Apkārtnē ir ļoti daudz mājas.

Aplūkojot traģēdijas vietu, tiešām netop skaidrs, kāpēc bija vajadzīgs tik ilgs laiks meitenes ķermeņa atrašanai. Tomēr policija paziņojusi, ka meitenes ķermenis atradies krūmos tā, ka tas bija ļoti grūti pamanāms. Līdz ar to, neskatoties uz lielo cilvēku plūsmu apkārtnē, no attāluma to nevarēja redzēt. Šai vietai garām esot pagājuši daudzi cilvēki, tomēr meiteni neredzēja.


Foto: rossparry.co.uk

Tuvinieki, draugi un klases biedri netālu no traģēdijas vietas atstāj ziedus

 

Traģēdijas vietas tuvumā tagad tiek nolikti ziedi. Sēro visa Mansfīldas pilsēta – ģimene, klases biedri un citi pilsētnieki. Daudzi uzskata – ja meitene tiktu atrasta ātrāk, iespējams viņa būtu vēl dzīva. Meitenes ģimene izsūtījusi medijiem publisko paziņojumu, kurā norāda, ka ir pateicīga, par ikvienu mirkli, ko varēja pavadīt kopā ar meitu. “Viņa vislaimīgākā bija, kad dziedāja un dejoja, un viņai apkārt bija ģimene”!


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://dailymail.co.uk
Kategorija: Raksti