Sākums » Raksti » Raksti

ŠOKS: Pretīgākais vīrieša hobijs 8 gadu garumā. Šādu aizraušanos Tu noteikti vēl nebūsi dzirdējis!

Ziņu reportieri Ķīnā ir uzgājuši kādu jaunu vīrieti, kurš tika pieķerts lavoties ārā no publiskajām sieviešu tualetēm, kuras atrodas iepirkšanās centrā.

Lielveikala apsargs stāsta: “Es esmu pamanījis jaunu vīrieti, kurš vairākas reizes klejo pa lielveikalu un cenšas ieiet sieviešu tualetēs. To es pamanīju jau šī gada sākumā. Es viņam to jau biju aizrādījis vairākkārtīgi. Tomēr viņš parādās lielveikala telpās rīta pusē no 10:00- 11:00 un pēc tam atgriežas pēcpusdienā ap 15:00.”

Žurnālisti vīrieti pieķēra nākam ārā no sieviešu tualetes telpas un tad viņš tika konfrontēts. Viņš atzina, ka ejot sieviešu tualetēs drīz pēc tam, kad sieviete ir iegājusi, lai pārsteigtu sievieti, viņa sabītos un pēc iespējas ātrāk dotos prom, nepaspējot noskalot tualetes podu. Tad pienāk vīrieša priecīgais brīdis, kad viņš var mieloties ar sieviešu izkārnījumiem. Viņš apgalvo, ka to darot jau 8 gadus un viņš ēd fekālijas, tikai tad, kad jūtas izsalcis.

Savukārt, varasiestādes ir sazinājušās ar iestādēm, kas varētu noskaidrot vīrieša garīgo stāvokli un sniegt viņam palīdzību, jo tā viennozīmīgi ir nedabiska uzvedība.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti