Šoks! Uzzini, ko kobra izdarīja ar bedrē iekritušiem kucēniem"/> ​Šoks! Uzzini, ko kobra izdarīja ar bedrē iekritušiem kucēniem
Sākums » Raksti » Raksti

​Šoks! Uzzini, ko kobra izdarīja ar bedrē iekritušiem kucēniem
Foto - you-journal.ru
Internetā milzu popularitāti izpelnījusies ziņa par divu mazu kucēnu un karaliskās kobras piedzīvojumiem. Abi mazuļi nejauši iekrita dziļā akā: viņi necieta, tomēr glābšanas darbi bedres dziļuma dēļ bija sarežģīti.

Satrauktā suņu mamma piesaistīja cilvēku uzmanību ar skaļiem rējieniem, sapulcējās glābēji. Ieskatījušies akas dibenā, viņi ieraudzīja šausminošu ainu: pie kucēniem pielīda karaliskā kobra.
Milzīgs bija visu pārsteigums, kad izrādījās, ka čūska ne tikai netaisās kaitēt kucēniem, bet pat dažādi par tiem rūpējas.
Čūska gādīgi pieskatīja mazuļus, piemēram, neļāva pāriet uz akas otru malu, no kurienes varēja ieplūst ūdens un noslīcināt sunīšus.

Izvilkt kucēnus no akas izdevās tikai pēc divām stundām. Un arī glābšanas laikā čūska izturējās augstsirdīgi, ļaujot pirmajiem palīdzēt kucēniem.
 
Galu galā visus dzīvniekus veiksmīgi izdevās izglābt. Kucēnus atdeva saimniekiem (un to māmiņai), bet kobru atlaida brīvībā mežā.

 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti