Sākums » Raksti » Raksti

Somi gribot atriebties imigrantiem par divu nepilngadīgu meiteņu izvarošanu

Pirmais izvarošanas gadījums esot noticis Somijas mazpilsēta, un aizdomās par nepilngadīgās meitenes izvarošanu 24. novembrī aizturēts kāds 19 gadus vecs vīrietis. Izmeklēšanas šobrīd gan vēl tikai norit, un policija sīkāku informāciju nesniedz, līdz ar to daudz kas no informācijas par šo gadījumu ir tikai spekulācijas. Daudz plašāku publicitāti sasniedzis cits gadījums, kurā izvarota 14 gadīga meitene. Šajā gadījumā izvarotājs – kāds 17 gadīgs imigrants no Afganistānas – ticis aizturēts notikumā vietā.

Kempeles pilsētiņa, kurā notika izvarošana, ir salīdzinoši maziņa – ar 17 000 iedzīvotāju, un vienmēr tika uzskatīta par mierīgu paradīzi, kurā cilvēki spēlē hokeju un rāmi aizvada savas dienas. Tomēr tikai mēnesi atpakaļ tur ieradās jaunu vīriešu – imigrantu – grupa, lai apmestos izveidotajā patvēruma meklētāju centrā. Neskatoties uz vietējo iedzīvotāju neapmierinātību, viņi šeit palika  un iedzīvotāju iebildumi netika ņemti vērā.

 

Izvarošanas gadījums visu pilsētiņu ir sacēlis kājām gaisā. Vietējo iedzīvotāju protesti kļūst arvien skaļāki, un daudzi protestē pat saģērbušies Kukluksklana apģērbā. Spriedze esot milzīga un visiem ir bail, ka drīzumā neapmierinātība var pāraugt nekontrolējamā vardarbībā.

Bildē redzama nodedzināta ēka, kuru dusmās aizdedzinājuši Somijas iedzīvotāji. Ēka tika izmantota imigrantu vajadzībām.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti