Foto - www.dailymail.co.uk Studente, kurai piegriezušies dzīvokļu saimnieki, pārceļas uz dzīvi vilcienā"/> Studente, kurai piegriezušies dzīvokļu saimnieki, pārceļas uz dzīvi vilcienā
Sākums » Raksti » Raksti

Studente, kurai piegriezušies dzīvokļu saimnieki, pārceļas uz dzīvi vilcienā
Foto - www.dailymail.co.uk
 
Katrs, kuram nācies īrēt dzīvesvietu, zina - saskarsme ar dzīvokļu īpašniekiem nav nekāda medusmaize. Kādai vācu studentei tas apriebies tik ļoti, ka viņa nolēmusi pielikt punktu īrēšanai un pārcēlusies uz pastāvīgu dzīvi vilcienos.
 
Pēc kārtējā strīda ar izīrētāju 23 gadus vecā Štutgartes iedzīvotāja Leonija Millere sev pateica "nekad vairs", sapakoja visu iedzīvi pāris somās un par 320 eiro iegādājās sezonas biļeti vilcienā. Tas gan ir tikai nedaudz mazāk nekā jauniete maksāja par īri, kas bija 350 eiro.
 
Tibingenes Universitātes studentei Leonijai dzīvot ātrvilcienā ir izdevīgi vēl kāda iemesla dēļ - viņai ir attiecības ar puisi, kas mitinās Ķelnē, bet viņas mamma dzīvo Berlīnē.
 
"Ja dzīvotu normālu dzīvi, mums būtu attiecības no attāluma, bet, tā kā mitinos vilcienā, redzu viņu daudz biežāk," Leonija izteicās intervijā Vācijas TV kanālam SWR.
 
"Vilcienā jūtos kā mājās, turklāt varu apciemot daudz draugu un redzēt dažādas pilsētas. Tas ir kā nepārtraukts atvaļinājums," meitene piebilda intervijā laikrakstam "The Washington Post".
 
Leonija, kas arī mācās turpat vilcienā un mazgājas vilciena dušā, ir izveidojusi blogu un rakstīs studiju noslēguma darbu par vilcienā dzīvošanas pieredzi.
 
Klejotāja tomēr atzīst, ka gulēt vilcienā reizēm ir sarežģīti trokšņa dēļ un bažījoties, ka kāds var nozagt viņas mugursomu.
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti