Sākums » Raksti » Raksti

Stulbums! Vīrieši moka lāci un plānoja viņu seksuāli izmantot; Lācim teju izdevās atriebties.

Tajā redzams, ka vīriešu grupa atkārtoti notriec lāci ar Pajero SUV automašīnu, kamēr lāča ķepa ir ieķērusies mašīnas ritenī.

Video materiāls fiksējis, ka viens no vīriešiem iespēra lācim un uzleca tam mugurā, kamēr tas izmisīgi pūlējās atbrīvot iesprūdušo ķepu.

Ierakstā dzirdamas sarunas par to, ka vīrieši plāno izvarot lāci ar koku un tad to sadurt līdz nāvei.

Viens no uzbrucējiem dzirdams lepojamies, ka notriecis dzīvnieku astoņas reizes un tad viņam izdevies tā ķepu iesprostot zem riteņa.

Galu galā, lācim izdevās atbrīvot ķepu no gūsta un tas iznīcināja automašīnas riepu, izmantojot zobus un nagus.

Tad lācis vērsās pret trim vīriešiem un sievieti, kas paspēja pārkāpt citā mašīnā un aizslēgt durvis, novērojot ievainoto dzīvnieku.

 

Cilvēku grupa pameta notikuma vietu, tiklīdz lācis metās virsū otrai mašīnai, dzirdams, ka sieviete kliedz, ka lācis varēja nogalināt viņus visus.

Policija atrada pāridarītājus un aizturēja tos Krievijas salā Iturupē, kas ir pasludināta par Japānai piederošu teritoriju.

„Šie cilvēki ir slimi un nedomā ar galvu, ja reiz šādi var apieties ar dzīvnieku, lācis viņus vienkārši varēja nogalināt, jo tie bija viņu krietni satrakojuši,” pastāsta policijas pārstāvis.

„Policija jau ir apsūdzējusi viņus par vardarbību pret dzīvnieku un lieta tiks padziļināti izmeklēta, lai saprastu  vai tas bijis huligānisms vai iesaistītas arī sadistiskas metodes,” ziņo The Siberian Times.

Vīriešiem šobrīd draud sešu mēnešu ilgs cietumsods labošanas iestādē vai naudas sods.

 

 


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti