Sākums » Raksti » Raksti

Tas ir tiešām neticami, ko ir paveicis šis cilvēks… Tur ir jābūt `iekšām`!
32 gadus vecais Britanijs Stīvens Hodsons 18 mēnešu laikā notievēja par 100 kilogramiem. Reiz viņš ikdienā uzņēma apmēram 6000 kaloriju, taču nolēma ievērot diētu, lai sameklētu savu mīlestību. 
 
Pēc 2010. gada gadījuma, kad Stīvens iesprūda treilerī, viņš nolēma nolīgt sev treneri. Stīvens sāka nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem 2 stundu garumā katru dienu un ievēroja noteiktu diētu. Tagad Stīvens sver 88 kilogramus. Taču problēma ir tāda, ka viņa āda ir pārāk izstaipīta un būtībā tā “karājās”. Šis šķērslis liedz Stīvenam iespēju atrast draudzeni. Lai šos figūras defektus apslēptu, viņš turpina nēsāt pāris izmēru lielākas drēbes.
 
$IMAGE2$
 
“Cilvēki uz ielām vairs nerāda uz mani ar pirkstiem, taču es zinu, ka man vēl joprojām ir problēmas ar figūru. Tas slikti ietekmē manu pārliecību pār sevi. Kad āda karājās pār dzimumorgāniem – tas ir tiešām šausmīgi un neērti, ” – stāsta Stīvens.
 
Šis vīrietis strādā slimnīcā, taču viņam divreiz atteica operācijās, lai likvidētu viņa “lieko ādu”. Pēc kāda laika ārsti tomēr piekrita palīdzēt Stīvenam, un viņam tika veikta attiecīgā operācija. Tagad viņš cer uz panākumiem mīlestības meklējumos! 
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://man-port.blogspot.com
Kategorija: Raksti