Sākums » Raksti » Raksti

Tēvs ielika diktofonu sava 10 gadīgā dēla kabatā un aizsūtīja viņu uz skolu. Viņš nespēja noticēt tam ko viņš izdzirdēja!
Kas būs, ja ievietosiet diktofonu sava bērna kabatā un gūsiet iespēju dzirdēt visu, ko runā skolā visas dienas garumā? Kāds tēvs, kura dēls slimo ar autismu, gribēja noskaidrot, kas notiek ar viņa dēlu skolā. Tēvs redzēja, ka viņa zēnam ir emocionālā stresa pazīmes. Vīrietim bija grūti ar viņu runāt, lai noskaidrotu, kas patiesībā notiek. Tāpēc viņš izlēma, ka nepieciešams pēc iespējas ātrāk visu noskaidrot, lai viņa dēls vairāk neciestu. Viņam vajadzēja saprast, kas vai kurš bija par iemeslu šādam dēla stāvoklim. Un to viņš izdarīja!
Stjuarts ielika diktofonu sava 10 gadīgā dēla Ekiana kabatā, kurš mācījās speciālā skolā priekš invalīdiem jau vairāk kā pusgadu. Skola atradās skolu kvartālā Čerī Hilā Cherry Hill).
Parasti viņa dēls bija „skaists un laimīgs”, bet pēkšņi pēc skolas ziņojumiem viņš kļuva nežēlīgs.
Viņš centās noskaidrot, kas notiek ar „uzvedības speciālista” palīdzību, bet neveiksmīgi. Pa to laiku uzvedība Ekiana kļuva aizvien sliktāka un bija nepieciešams kaut ko darīt.
Un tā, tēvs ielika diktofonu sava dēla kabatā un tad vis kļuva zināms, gan kas notiek, gan kas bija tajā visā iesaistīts!
Tēvs bija satriekts pēc 6 stundu ieraksta noklausīšanas. Skolotājs un skolotāja palīgs darīja bērnam pāri un noveda līdz asarām.
„Aizveries” – viņi teica zēnam. Viņu tāpat sauca par „izdzimteni”! Viņš ne tikai pieķēra viņus lamājoties, bet arī izdzirdēja kā  viņi runā par to, kā varētu piedzerties un apsprieda savus seksuālos sakarus. Tieši bērnu priekšā.
Ekians prasīja atļaut viņam tikties ar savu tēvu, bet viņam vairākas reizes atteica. Šāda attieksme visu nodarbību garumā noveda bērnu līdz smagam stāvoklim.
Tēvs saprata, ka Ņūdžersijā balss ierakstu juridiski nevarētu  izmantot tiesā. Tomēr viņš nosūtīja ierakstu skolas vadībai. Skolotāja palīgs tika atlaists. Diemžēl attieksme pret zēnu stipri nemainījās, jo pašu skolotāju neatlaida!
Lūk, ko tēvs sacīja par šo video: „Tik žēl, ka tu izej visam šim cauri. Tu neesi to pelnījis. Tu esi lielisks cilvēks un es mīlu tevi no visas sirds. Lūdzu, nepieļauj šiem nelaimīgajiem cilvēkiem un viņu ļaunumam izmainīt tavu skaisto dabu.”
Noskatieties šo video un Jūs uzzināsiet, ko tēvs saka par šo  nepatīkamo situāciju.
Padalieties ar šī vīrieša vēsti ar saviem draugiem un radiniekiem, lai brīdinātu visus skolotājus par līdzīgu attieksmi pret bērniem! 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti