Sākums » Raksti » Raksti

Tikai pēc 18 gadiem sieviete saprot traku lietu par savu laulības gredzenu!

„Nekad neesmu no tā šķīrusies,” apgalvo Krovlijas kundze. Pavisam nesen, arī kad tika noteikta viņas dārglietu  vērtība, viņa nevēlējās vērtēšanai nodot savu laulības gredzenu.

Tomēr kādu dienu darbā Krovlija nevarēja atcerēties svarīgās gadadienas datumu, kas bija iegrebts gredzenā. Tādēļ viņa palūdza, lai kolēģe paskatītos, kas tur rakstīts – atmiņas atsvaidzināšanas pēc. Ta,s ko viņas atklāja, bija pārsteidzoši!

Krovlijas kolēģe teica, ka tur iegrebts 1993. gada jūlijs, bet viņa zināja, ka tā ir kļūda. Viņa taču savu vīru apprecēja 1997. gadā.

Kad viņas aplūkoja gredzenu tuvāk, tur bija iegrebts „03/07/1993 Peta”, bet uz viņas gredzena vajadzēja būt sekojošai gravīrai „F.C.- M.S. 13/09/1997”.

Krovlija bija neizpratnē. Viņa taču nekad nenoņēma gredzenu, pat lai to notīrītu. Sākumā viņa nespēja atcerēties, kādā veidā gredzens varētu būt samainīts – un vēl jo vairāk, ņemto vērā, ka gredzens, kuru viņa valkāja, bija tieši tāds pats kā viņas gredzens.

Vēlāk viņa atcerējās, ka vienreiz viņas gredzens iekritis viesnīcas izlietnē, bet viņa nevarēja atminēties, vai tas bija tieši viņas laulības gredzens vai kāds cits. Pat ja tas būtu bijis viņas laulību gredzens, cik liela ir iespēja, ka, mēģinot gredzenu izvilkt no notekcaurules, tu izvilksi citu, tieši tāda paša izskata gredzenu?

Krovlijai vēl priekšā ir neatrisināta mistērija, bet viņa ļoti cer, ka viņai izdosies atgriezt pazudušo vērtslietu tās īpašniecei.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti