Sākums » Raksti » Raksti

Traģēdija ģimenē! Abiem vecākiem ir nāvējošas slimības, bet viņiem ir 2 bērni

Pauls un Klēra Klaustoni ir divu jaunu bērnu vecāki. Pauls ir 40 gadus vecs, Klēra 39 gadus veca, bet viņiem abiem tika diagnosticētas nāvējošas slimības. Paulam tika konstatēta kustību neironu jeb motoneironu slimība, kad galvas smadzeņu spēja sākt un kontrolēt brīvprātīgas kustības tiek zaudēta.

Tas notika 3 gadus pēc tam, kad Klērai tika konstatēts barības vada vēzis. Ārsti viņai deva 30% iespējamību izdzīvot. Kad viņi abi uzzināja par diagnozēm, tad tika nolemts, kas parūpēsies par viņu abiem bērniem- Evelīnu 7 gadi un Finliju 9 gadi.

Pāris iepazinās skolā, kad vairs nespēja pavadīt ne dienu viens bez otra. Par viņu stāstu uzzināja daudzi cilvēki, pateicoties Facebook lapai, kuri nepalika vienaldzīgi. Tajā tika radīta iespēja ziedot līdzekļus, lai spētu vieglāk nodrošināt iztiku Klaustonu bērniem, kuri kļūs par bāreņiem.

Pauls aizgāja mūžībā pagājušajā nedēļā.

“Mēs zinājām, ka tas notiks. Maksimālais dzīves ilgums viņam tika paredzēts ne vairāk kā 5 gadi. Tu to zini, bet, kad tas notiek, tu tik un tā tam neesi gatavs,” stāsta Klēra.

“Es gribētu pateikties katram, kurš ir atbalstījis gan morāli, gan finansiāli. Tas ievērojami uzlaboja manu un Paula dzīvi. Viņš varēja nopirkt elektrisko ratiņkrēslu, kas ļāva viņam pārvietoties un pavadīt laiku ar bērniem. Tās mūžam būs bērnu atmiņas, kas sildīs viņu sirdis. Bez cilvēku palīdzības Paulam nebūtu iespējas pavadīt savas pēdējās dzīves dienas tik rāmi un skaisti.”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti