Nesen Francijā notikusi prātam grūti aptverama traģēdija: sievietes jaunais draugs ar dūri nositis viņas 7 mēnešus veco bērnu.

Kā kaut kas tāds varēja notikt?

"/> Traģēdija Francijā: sievietes jaunais dzīvesbiedrs ar dūri nosit viņas 7 mēnešus veco mazuli
Sākums » Raksti » Raksti

Traģēdija Francijā: sievietes jaunais dzīvesbiedrs ar dūri nosit viņas 7 mēnešus veco mazuli

Pagājušās nedēļas pirmdienā apcietināts kāds Francijas ziemeļos dzīvojošs pāris. Iemesls: vardarbīga zīdaiņa slepkavība. Izmeklēšanā atklājies, ka mātes dzīvesbiedrs nogalinājis zīdaini ar vairākiem dūres sitieniem.

Naktī no iepriekšējās piektdienas uz sestdienu zīdaiņa māte izsauca ugunsdzēsējus, ziņodama, ka viņas mazulim, kurš atrodas kritiskā stāvoklī, vajadzīga palīdzība. Sākotnēji viņa stāstījusi, ka mazuli ievainojis suns, kurš uzlēcis tam virsū. Mazulis tika aizvests uz slimnīcu, tomēr tajā pašā naktī nomira.

Māte apgalvojusi, ka dzīvo viena, bet izmeklētāji jau ļoti drīz atklājuši, ka patiesībā viņa dzīvo civillaulībā ar kādu 26 gadus vecu vīrieti, kurš nav bērna tēvs un kurš bija klāt nelaimes brīdī. Autopsijā atklājās, ka jāizslēdz iespēja, ka zīdainis varētu būt cietis no suņa uzbrukuma. Viņa nāvi izraisījuši vairāki dūres sitieni pa aknām un sēkliniekiem. Nopratināšanā mātes dzīvesbiedrs atzinis, ka iesitis zīdainim trīs reizes.

Tiesas process pagaidām vēl turpinās, un piemērojamais sods ne slepkavam, ne zīdaiņa mātei vēl nav noteikts.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://20minutes.fr
Kategorija: Raksti