Neilga brīža dēļ, kurš ilgst apmēram piecas minūtes, izirst daudzas laulības biežāk nekā pārējās 23 stundās un 55 minūtēs."/> Trakums: daudzi pāri šķiras 5 minūšu strīdiņa dēļ. Kā to novērst?
Sākums » Raksti » Raksti

Trakums: daudzi pāri šķiras 5 minūšu strīdiņa dēļ. Kā to novērst?
Foto - nandoism.com

Neilga brīža dēļ, kurš ilgst apmēram piecas minūtes, izirst daudzas laulības biežāk nekā pārējās 23 stundās un 55 minūtēs.

Kritiskais brīdis iestājas, kad vīrs piekusis vakarā pārnāk no darba mājās. Katra sieva ievēros, ka viņas vīrs, lai cik arī mīļš un labs būtu, tomēr, mājās pārnākot, ir sapīcis un nervozs. Jūtīga un nervoza sieva par šo vīra šķietamo sapīkumu dusmosies. Viņa gaida, ka vīrs izrādīs vētrainu atkalredzēšanās prieku. Taču tā vietā viņš bieži vien tikai pavirši sasveicinās un ieiet istabā.

Ja sieva zaudē pašsavaldīšanos un smalkjūtību, kura šajā mirklī tik ļoti nepieciešama un pēc brīža atmaksājas ar uzviju, miers ģimenē būs zudis.

Sieva dusmojas arī klusībā, domā, ka vīrs viņu tik ļoti vairs nemīl. Drīzumā parādās rūgti pārmetumi, asaras, neiecietība. Vīrs šādā situācijā pat dažkārt sāk dzert, un ļoti daudzas laulības pēc laika stāv uz sabrukšanas sliekšņa. Kritiskās piecas minūtes pēc vīra pārnākšanas no darba bieži vien ir tās grūtākās diennakts minūtes jaunās sievas dzīvē.

Svarīgi ir paciesties un rādīt laipnu seju, līdz vīra noskaņo¬jums mainās. Tad viss ir labi. Kas to nespēj, tas izposta savas laulības mieru un laimi.

Šķiet, tas nemaz nav tik grūti, un tomēr daudzas sievas to piemirst. Ņemiet vērā šos padomus, un varbūt dzīve kļūs daudz gaišāka un laimīgāka!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti