Sākums » Raksti » Raksti

Tu nekad neticēsi – kādēļ patiesībā tika izgudrots pārslas kellogs?

Pirms tu savā iepirkumu grozā met kārtējo kelloga paku, tu noteikti gribēsi zināt kelloga dziļo, tumšo vēsturi. 

Doktora Džona Hārvija Kelloga izgudrojums nebija domāts tam, lai pabarotu izsalkušos vēderus. Tā vietā viņš vēlējās atturēt sabiedrību no apsēstības ar izvirtībām. Kopumā viņš vēlējās, lai cilvēki beidz nodarboties ar seksu, ieskaitot arī sevis apmierināšanu. 

19. gadsimta beigās Dž.Kellogs  nostādīja savu dzīves pienākumu – atturēt cilvēkus no seksuālajām vēlmēm. Viņš pat uzrakstīja vairākas anti-seksa grāmatas. Tāpat viņš uzskatīja, ka masturbācija ļauj slimībām vieglāk uzbrukt organismam. Kellogs pats atteicās no seksa ar savu sievu. 

Dž. Kellogs izdomāja sarakstu ar dažādiem ēdieniem, kurus seksuāli orientētie cilvēki varētu ēst, lai nomāktu seksuālo vēlmi. “Viņš uzskatīja, ka gaļa un dažādu, īpašu garšu ēdieni uzlabo seksuālo kāri un ka tādi ēdieni, kā, piemēram, graudaugi un rieksti varētu to nomākt.” Tad tika izgudrotas kukurūzas pārslas, kuras mēs pazīstam kā kellogu.

Zināji, ka kellogam ir tik skandaloza pagātne? Bet, kā jau tu noteikti nojaut, Dž. Kelloga izgudrojums nebeidzās ar gultas prieku apturēšanu.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti